02.06.2023, g. 02:30
NBA
Denver Nuggets vs Miami Heat
Do meczu pozostało:
0dn.23godz.9min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Walka nie pomogła. Kibole odpadli z Pucharu Polski

Walka nie pomogła. Kibole odpadli z Pucharu Polski

Druży­na Wiary Lecha prze­grała mecz 4. rundy okrę­gowego Pucharu Pol­s­ki z Lid­erem Swarzędz 0:1 i tym samym odpadła z tych roz­gry­wek. Podopieczni tren­era Kus­to­nia nie wes­zli dobrze w mecz i to odbiło się na dys­pozy­cji zawodników.

Trze­ba otwar­cie powiedzieć, że DWL była zespołem, który prze­ważał na boisku, jeśli chodzi o posi­adanie pił­ki. Nieste­ty, nic z tego posi­ada­nia nie wychodz­iło. W pier­wszej połowie nie dzi­ało się za wiele przy bram­ce gospo­darzy. Samo oper­owanie piłką w obrę­bie boiska nic nie dawało. Co więcej, Kibole nadziewali się na kon­try. Jed­na z nich skończyła się bramką, gdy błąd popełnił boczny obroń­ca “Kole­jorza”, który odpuś­cił krycie przy długiej piłce. Nie pomógł bramkarz Lecha, który za szy­bko wyszedł z bramki.

Ta bram­ka trochę obudz­iła Wiarę Lecha. Kil­ka min­ut później w słu­pek po skład­nej akcji i szy­bkiej wymi­an­ie fut­bolów­ki trafił Smu­ra. W drugiej połowie tren­er Kus­toń postanow­ił zaryzykować i wszys­tko postaw­ić na jed­ną kartę. Na muraw­ie zamel­dowali się trzej ofen­sy­wni zawod­ni­cy, którzy mieli pod­nieść morale drużyny i popch­nąć ich do przo­du. Tak też się stało.

Od 70. min­u­ty gra toczyła się głównie na połowie gospo­darzy. Lid­er zamknął się i ustaw­ił auto­bus przed swoim polem karnym. Kibole walili głową w mur, ale i tak nie udało się niczego zdzi­ałać. W dolic­zonym cza­sie gry bard­zo kotłowało się w “16” Lid­era. Kil­ka razy zawod­ni­cy Wiary Lecha doma­gali się wskaza­nia przez arbi­tra na wap­no, ale ten niewzrus­zony kazał za każdym razem kon­tyn­uować grę. Do koń­ca spotka­nia Kibole wal­czyli, ale nieste­ty nie udało im się wyrów­nać. Przy­go­da z Pucharem Pol­s­ki w sezonie 15/16 dla DWL skończyła się 7 październi­ka 2015 roku.

LIDER SWARZĘDZ — K.K.S WIARA LECHA 0:1

Bram­ki: 25′

Żółte kart­ki: Kwaśnik

DWL: Juchacz — Nowak (46. J. Makows­ki), Łaszyńs­ki, Smu­niews­ki, Sł. Makows­ki — Adams­ki (46. Kwaśnik), Krys­tkowiak — P. Makows­ki, Smu­ra, Szen­feld (75. Surowiec) — St. Makows­ki (46. Górczak)

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.