Wandzel mi spłynął. Bez żalu

lnminiaturka portalI tak o ile trans­fer sty­czniowy do Legii wywołał we mnie sporo emocji, tak ten dzisiejszy całkowicie po mnie spłynął. Kole­jny piłkarz Lecha zagra w Legii. Spoko, tylko gość nie zagrał ani min­u­ty w Ekstraklasie.

Konek­sje Alek­san­dra Wandzela, a w zasadzie jego ojca, w Lechu Poz­nań poz­woliły mu trenować z pier­wszym zespołem. O jego umiejęt­noś­ci­ach trud­no cokol­wiek powiedzieć, bo poza tym, że swo­ją piłkarską kari­erę rozpoczy­nał pod okiem taty Koseck­iej, później trafił do szkół­ki tren­era Daw­idz­iu­ka, który rozpoczął pracę w Lechu, trud­no coś powiedzieć. No a potem już trafił do Poznania.

Warsza­w­iak, rodz­i­na z Warsza­wy, kiedyś grał w junio­rach Legii. Czego się spodziewać? Lecha nie pokocha, a sko­ro nie odda temu klubowi wszys­tkiego na boisku, to jest nam niepotrzeb­ny. A zresztą i tak ostat­nie pół roku był kon­tuzjowany, czeka go kole­jne pół roku reha­bil­i­tacji, więc jedyne, co robi to obciąża budżet płacowy.

Legia się cieszy, bo wyciągnęła kole­jnego goś­cia z Lecha. No i fajnie, ale z tego co słysza­łem jakieś pół roku temu, to mają najlep­szą akademię piłkarską w Polsce. Jeśli tak, to dlaczego wycią­ga­ją już drugiego w prze­ciągu ostat­nich sześ­ciu miesię­cy? Odpowiedź pozostaw­iamy Wam : )

Dla Lecha żad­na stra­ta. W końcu pozby­wamy się zawod­ni­ka, który i tak w Lechu by nie grał. Jeszcze niedawno mieliśmy sied­miu bramkarzy, dzisi­aj zostało już trzech, może czterech. Każdy z tych młodych w Lechu siedzi­ał od dłuższego cza­su i nie zro­bił nadzwycza­jnego kroku do pier­wszej drużyny. A sko­ro nie zro­bił, to pora zmienić klub.

  BONUS 1259 PLN W STS  Odbierz Freebet 20 zł, 30 zł bez ryzyka i bonus 1200 zł. Typuj mecze Lecha na stronie www.STS.pl

Sponsor serwisu

  BONUS 1259 PLN W STS  

Odbierz 1259 zł i typuj mecze Lecha na www.STS.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress