03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.11min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Warta Poznań — Lech Poznań. Transmisja w tv i ZA DARMO w internecie. Gdzie oglądać mecz?

Warta Poznań — Lech Poznań. Transmisja w tv i <span class="caps">ZA</span> <span class="caps">DARMO</span> w internecie. Gdzie oglądać mecz?

W 19. kole­jce Ekstrak­lasy czeka­ją nas der­by Poz­na­nia, Warta Poz­nań pode­jmie drużynę Lecha Poz­nań. Trans­mis­ja meczu będzie dostęp­na 26 lutego od godziny 20:30. To spotkanie może­my oglą­dać zarówno telewiz­ji jak i też za dar­mo w internecie dzię­ki trans­misjom live stream.

Live stream meczu Warta Poznań — Lech Poznań za darmo

Lech Poz­nań w 19. kole­jce zagra w der­bowym meczu z Wartą Poz­nań. “Kole­jorz” przed tygod­niem w końcu wygrał mecz w Ekstrak­lasie po wznowie­niu roz­gry­wek po prz­er­wie zimowej. LEch pokon­ał w min­ioną niedzielę 1:0 Śląsk Wrocław. Drużynę Dar­iusza Żuraw­ia w ten piątek czeka der­bowe spotkanie z Wartą Poz­nań. Ten mecz może­my obe­jrzeć w Canal+ Sport. Canal+ ofer­u­je nam również trans­misję w internecie za pośred­nictwem plat­formy Canal+ Online, gdzie przez miesiąc oglą­damy całkowicie za darmo.

» Oglą­daj mecz ZA DARMO w CANAL+ONLINE

Zobacz: Trans­mis­ja meczu Warta Poz­nań — Lech Poz­nań za darmo 

Warta Poznań — Lech Poznań gdzie oglądać mecz w internecie

Spotkanie między Wartą Poz­nań a Lechem Poz­nań zostanie roze­grane w sobotę 26 lutego o godzinie 20:30, a trans­misję rywal­iza­cji udostęp­ni Canal+ Sport i TVP Sport. W internecie mamy możli­wość śledzenia spotka­nia online za pomocą trans­misji live stream na player.pl i Canal+ Online. Jeśli sko­rzys­tamy z drugiej opcji, to pier­wsze 30 dni mamy za dar­mo, a w kole­jnych miesią­cach opła­ta wynosi już 50 zł/mies. Na plat­formie player.pl dostęp do ofer­ty Canal+ kosz­tu­je 45 zł/mies. Może­my oglą­dać w przeglą­darce inter­ne­towej lub jeśli chce­my, może­my to też robić to na urządzeni­ach z sys­tem android czy iOS należy sko­rzys­tać z aplikacji Play­er i Canal+, które trze­ba pobrać ze Sklepu Play (dla androi­da) i App Store (dla iOS). Trans­misję live stream całkowicie za dar­mo będziemy mogli oglą­dać na plat­formie sport.tvp.pl.

» Oglą­daj trans­misję online w CANAL+ONLINE

» Oglą­daj trans­misję online w PLAYER.PL

fot. shutterstock.com/Marcin Kadziolka

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.