01.02.2023, g. 19:00
PKO BP Ekstraklasa
Miedź Legnica vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.17min.
14.75 X3.60 21.73 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Warta Poznań — Lech Poznań. Transmisja w tv i ZA DARMO w internecie. Gdzie oglądać mecz?

Warta Poznań — Lech Poznań. Transmisja w tv i <span class="caps">ZA</span> <span class="caps">DARMO</span> w internecie. Gdzie oglądać mecz?

W 19. kole­jce Ekstrak­lasy czeka­ją nas der­by Poz­na­nia, Warta Poz­nań pode­jmie drużynę Lecha Poz­nań. Trans­mis­ja meczu będzie dostęp­na 26 lutego od godziny 20:30. To spotkanie może­my oglą­dać zarówno telewiz­ji jak i też za dar­mo w internecie dzię­ki trans­misjom live stream.

Live stream meczu Warta Poznań — Lech Poznań za darmo

Lech Poz­nań w 19. kole­jce zagra w der­bowym meczu z Wartą Poz­nań. “Kole­jorz” przed tygod­niem w końcu wygrał mecz w Ekstrak­lasie po wznowie­niu roz­gry­wek po prz­er­wie zimowej. LEch pokon­ał w min­ioną niedzielę 1:0 Śląsk Wrocław. Drużynę Dar­iusza Żuraw­ia w ten piątek czeka der­bowe spotkanie z Wartą Poz­nań. Ten mecz może­my obe­jrzeć w Canal+ Sport. Canal+ ofer­u­je nam również trans­misję w internecie za pośred­nictwem plat­formy Canal+ Online, gdzie przez miesiąc oglą­damy całkowicie za darmo.

» Oglą­daj mecz ZA DARMO w CANAL+ONLINE

Zobacz: Trans­mis­ja meczu Warta Poz­nań — Lech Poz­nań za darmo 

Warta Poznań — Lech Poznań gdzie oglądać mecz w internecie

Spotkanie między Wartą Poz­nań a Lechem Poz­nań zostanie roze­grane w sobotę 26 lutego o godzinie 20:30, a trans­misję rywal­iza­cji udostęp­ni Canal+ Sport i TVP Sport. W internecie mamy możli­wość śledzenia spotka­nia online za pomocą trans­misji live stream na player.pl i Canal+ Online. Jeśli sko­rzys­tamy z drugiej opcji, to pier­wsze 30 dni mamy za dar­mo, a w kole­jnych miesią­cach opła­ta wynosi już 50 zł/mies. Na plat­formie player.pl dostęp do ofer­ty Canal+ kosz­tu­je 45 zł/mies. Może­my oglą­dać w przeglą­darce inter­ne­towej lub jeśli chce­my, może­my to też robić to na urządzeni­ach z sys­tem android czy iOS należy sko­rzys­tać z aplikacji Play­er i Canal+, które trze­ba pobrać ze Sklepu Play (dla androi­da) i App Store (dla iOS). Trans­misję live stream całkowicie za dar­mo będziemy mogli oglą­dać na plat­formie sport.tvp.pl.

» Oglą­daj trans­misję online w CANAL+ONLINE

» Oglą­daj trans­misję online w PLAYER.PL

fot. shutterstock.com/Marcin Kadziolka

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.