02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
10dn.22godz.58min.
12.06 X3.45 23.6 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wasielewski: Chcę pokazać trenerowi, że warto dać mi szansę

Wasielewski: Chcę pokazać trenerowi, że warto dać mi szansę

Marcin Wasielews­ki w sparingu z Sokołem Kleczew miał kil­ka sytu­acji do zdoby­cia bram­ki, jed­nak częś­ciej podawał kole­gom fut­bolówkę niż uderzał w światło bram­ki. — Wolę podawać niż strze­lać. Jestem bardziej obrońcą niż skrzy­dłowym, więc to jest bardziej moje zadanie. Odd­ałem kil­ka strza­łów, szko­da, że cho­ci­aż jeden nie wpadł, np. ten który się zatrzy­mał na poprzeczce. – powiedzi­ał „Wasyl”.

22-latek może grać i na prawej stron­ie obrony i na skrzy­dle. Pod­czas meczu towarzyskiego zamieni­ał się pozy­c­ja­mi z Tomaszem Kędziorą. - Potrafię i mogę grać na skrzy­dle, spraw­ia mi to przy­jem­ność. Wymienial­iśmy się z Tomkiem i wyda­je mi się, że dobrze to wychodz­iło. Wynik sparingu cieszy, więc ter­az w dobrych nas­tro­jach pojedziemy na obóz na Cypr.

W zimowym okienku trans­fer­owym wypoży­c­zony do Podbeskidzia Biel­sko-Biała został Robert Gum­ny, więc na prawej stron­ie obrony został tylko wspom­ni­any wcześniej „Ken­di”. Być może to szansa dla Wasielewskiego na zade­bi­u­towanie w Ekstrak­lasie. - Chci­ałbym zade­bi­u­tować i liczę na to. Będę do tego dążył ciężką pracą i na pewno się kiedyś uda. Na zgrupowa­niu chcę pokazać tren­erowi, że warto dać mi szansę.

Dla Wasy­la będzie to pier­wsze zgrupowanie z pier­wszą drużyną, jed­nak niczego się nie obaw­ia bo spędz­ił już z kolega­mi trochę cza­su. — Trenu­ję z pier­wszym zespołem już pół roku, także stre­su w ogóle nie ma. – pod­sumował obrońca.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.