02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.2godz.16min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wasielewski: Chcę pokazać trenerowi, że warto dać mi szansę

Wasielewski: Chcę pokazać trenerowi, że warto dać mi szansę

Marcin Wasielews­ki w sparingu z Sokołem Kleczew miał kil­ka sytu­acji do zdoby­cia bram­ki, jed­nak częś­ciej podawał kole­gom fut­bolówkę niż uderzał w światło bram­ki. — Wolę podawać niż strze­lać. Jestem bardziej obrońcą niż skrzy­dłowym, więc to jest bardziej moje zadanie. Odd­ałem kil­ka strza­łów, szko­da, że cho­ci­aż jeden nie wpadł, np. ten który się zatrzy­mał na poprzeczce. – powiedzi­ał „Wasyl”.

22-latek może grać i na prawej stron­ie obrony i na skrzy­dle. Pod­czas meczu towarzyskiego zamieni­ał się pozy­c­ja­mi z Tomaszem Kędziorą. - Potrafię i mogę grać na skrzy­dle, spraw­ia mi to przy­jem­ność. Wymienial­iśmy się z Tomkiem i wyda­je mi się, że dobrze to wychodz­iło. Wynik sparingu cieszy, więc ter­az w dobrych nas­tro­jach pojedziemy na obóz na Cypr.

W zimowym okienku trans­fer­owym wypoży­c­zony do Podbeskidzia Biel­sko-Biała został Robert Gum­ny, więc na prawej stron­ie obrony został tylko wspom­ni­any wcześniej „Ken­di”. Być może to szansa dla Wasielewskiego na zade­bi­u­towanie w Ekstrak­lasie. - Chci­ałbym zade­bi­u­tować i liczę na to. Będę do tego dążył ciężką pracą i na pewno się kiedyś uda. Na zgrupowa­niu chcę pokazać tren­erowi, że warto dać mi szansę.

Dla Wasy­la będzie to pier­wsze zgrupowanie z pier­wszą drużyną, jed­nak niczego się nie obaw­ia bo spędz­ił już z kolega­mi trochę cza­su. — Trenu­ję z pier­wszym zespołem już pół roku, także stre­su w ogóle nie ma. – pod­sumował obrońca.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.