02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.16godz.47min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wiara Lecha gra o lidera… z liderem

Wiara Lecha gra o lidera… z liderem

W sobotę zespół K.K.S. Wiary Lecha czeka mecz na szczy­cie. Spotkanie, które da odpowiedź o co grać w tym sezonie będzie zespół prowad­zony przez tren­era Dar­iusza Kustonia.

Po awan­sie do A‑klasy start w tej lidze był pewną zagad­ką. Trud­no było stwierdz­ić na co stać będzie zespół, który nie bez kłopotów awan­sował do wyższej ligi.

Pier­wsze mecze, mimo nien­ajlep­szej gry, poz­woliły zespołowi myśleć po cichu o czołowych pozy­c­jach w lidze. Wcześniej wiado­mo było, że jed­nym z lep­szych zespołów jest Mara­tończyk Brzeźno, z którym zagral­iśmy w trze­ciej kole­jce. Po bram­ce w ostat­niej min­u­cie udało się wygrać. Kole­jnym sprawdzianem klasy zespołu Kiboli miał być mecz w Gnieźnie z KS, które wygrało naszą grupę B‑klasy. Spotknie prze­gral­iśmy, ale tylko 2:1.

Jak się później okaza­ło była do jedy­na do tej pory poraż­ka zespołu i w ogóle jakakol­wiek stra­ta punk­tów. Punk­ty zresztą stracił już każdy. KS Gniezno prze­grało z Con­cordią Murowana Gośli­na, straciło też punk­ty z Orkanem Jarosław­iec. Z kolei lid­eru­ją­ca Con­cor­dia zremisowała z Prze­mysławem Poz­nań i tracimy do niej tylko dwa punkty.

To właśnie Con­cor­dia będzie najbliższym rywalem Wiary Lecha. Zespół, który prezen­tu­je zde­cy­dowanie najwyższy poziom w całej lidze. KS Gniezno zależne jest od fut­sa­low­ców, którzy — jeśli czas im pozwala — poma­ga­ją zespołowi w walce o ligowe punk­ty. Polo­nia II Śro­da Wlkp., to druży­na, która jest sil­na i nieobliczal­na, jeśli otrzy­ma wspar­cie z pier­wszego zespołu, który wys­tępu­je w trze­ciej lidze.

Już ter­az wiado­mo, że o awans wal­czyć będzie Con­cor­dia i KS Gniezno. Na drugim miejs­cu zna­j­du­ją się Kibole. I to oni mogą się w walkę o awans włączyć. Moż­na to zro­bić, wygry­wa­jąc w najbliższą sobotę.

Już ter­az zapowiadane jest wspar­cie ze strony kibiców. Część z nich wybiera się do Murowanej Gośliny row­era­mi, a akcję pro­mu­je poniższy plakat. A jeśli nie jeździ­cie na row­er­ach, to i tak zaprasza­my was w najbliższą niedzielę na mecz K.K.S. Wiary Lecha. Murowawa Gośli­na, niedziela, godz. 15:00.

wiaralecha

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.