02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.16godz.10min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wiara Lecha zagra o awans na Bułgarskiej

Wiara Lecha zagra o awans na Bułgarskiej

Znamy już najważniejsze ligowe rozstrzyg­nię­cie w tym sezonie. Nie oznacza to jed­nak, że dla kiboli “Kole­jorza” to koniec emocji w tegorocznych roz­gry­wkach. O awans do “okręgów­ki” wal­czy cały czas Wiara Lecha, a duży wpływ na ewen­tu­al­ny awans będzie miał mecz z Con­cordią Murowana Gośli­na, który Kibole roze­gra­ją na sta­dion­ie przy Bułgarskiej!

Kibole na trzy mecze przed zakończe­niem sezonu zaj­mu­ją pier­wsze miejsce w tabeli i mają sześć punk­tów przewa­gi nad drugą Con­cordią. To jed­nak przewa­ga złud­na, ponieważ Wiara ma roze­grane dwa mecze więcej, niż ich najważniejsi rywale.

Niemal pewne jest, że za mecz w Czerniejew­ie Con­cor­dia otrzy­ma walkow­era, ponieważ sędzia prz­er­wał tam­to spotkanie w 29. min­u­cie spotka­nia, gdy zawod­ni­cy Czarnych Czernieje­wo po otrzy­ma­niu dwóch czer­wonych kartek postanow­ili, że nie zejdą z murawy.

Przewa­ga Wiary zmale­je wów­czas do trzech punk­tów. Warto przy­pom­nieć, że Kibole jesienią prze­grali w Murowanej Goślin­ie 2:1 i aby nie patrzeć na wyni­ki swoich rywali muszą spotkanie z Con­cordią wygrać.

Ten mecz odbędzie się na głównej muraw­ie sta­dionu przy Buł­garskiej. Na ten mecz przy­go­towanych zostanie 900 wejś­ciówek. Każ­da z nich kosz­tować będzie 10 zł, a kupić je będzie moż­na na roz­gry­wkach kibi­cows­kich WL Liga i w restau­racji “12”.

Mecz z Con­cordią odbędzie się 4 czer­w­ca o godz. 19. Symap­tyków “Kole­jorza” nie trze­ba na nie spec­jal­nie zapraszać.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.