31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.8godz.16min.
13.30 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wilk: Będę kibicował Lechowi do końca życia

Wilk: Będę kibicował Lechowi do końca życia

Wczo­raj wraz z Zagłę­biem Sos­nowiec do Poz­na­nia przy­jechał Jakub Wilk, który spędz­ił w Lechu praw­ie dekadę. Jak sam mówi po meczu „Kole­jorz” nadal jest dla niego bard­zo ważny: Dobrze było tu przy­jechać z powrotem. Będę kibi­cow­ał Lechowi do koń­ca życia, ale wiado­mo jestem ter­az w Zagłębiu, gram dla niego i robię wszys­tko, żeby było, jak najlepiej dla tego klubu – mówił Wilk.

Lech Poz­nań wygrał pier­wszy mecz z Zagłę­biem 1:0. Kole­jne spotkanie odbędzie się 5 kwiet­nia. Jak zaz­nacza Wilk jeszcze nic dla Sos­now­ca nie jest stra­cone: Prze­gral­iśmy, to nie cieszy, ale to jest dwumecz. Myślę, że awans jest nadal sprawą otwartą, zaraz rewanż, przy­jeżdża Lech, to tylko 1:0. Wszys­tko może się wydarzyć u nas. Myślę, że to dobry wynik. Wszys­tko zależy od nas-  powiedzi­ał po meczu były lechi­ta i dodał — Mamy dwa cele na ten sezon. Awans do Ekstrak­lasy i Puchar Pol­s­ki. Gramy o finał i myślę, że może­my dać radę. To samo, jeśli chodzi o ligę. Mamy niewiele punk­tów straty do pier­wszych miejsc.

Po spotka­niu kibice Lecha zaczęli skandować nazwisko Jaku­ba Wil­ka. Sam zain­tere­sowany nie spodziewał się tak ciepłego przyję­cia w Poz­na­niu: Nie spodziewałem się skandowa­nia mojego nazwiska. To super sprawa, bard­zo dzięku­je za to kibi­com, wzruszyłem się. Tak jak mówiłem, Lech jest w moim ser­cu i zawsze będzie – zakończył zawod­nik Zagłębia.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.