01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.49min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wilk: Chcę wywalczyć miejsce w podstawowym składzie

Po poprzed­nim, niekoniecznie udanym, sezonie Lech w nowy wszedł bard­zo efek­town­ie. Zwycięst­wo z ŁKS-em Łódź jed­nak niczego nie powin­no sug­erować, bowiem to dopiero pier­wsze spotkanie. – Poziom sportowy zespołu pokaże kil­ka pier­wszych meczów – zauważa Jakub Wilk.

Piłkarz „Kole­jorza” jest zad­owolony z pra­cy, jaką wykon­ał pod­czas przy­go­towań o nowego sezonu. Jak jed­nak zaz­nacza dla niego najważniejsza jest gra w meczach o punk­ty, której jest wręcz głodny.

- Atmos­fera w zes­pole jest bard­zo dobra i każdy z nas z utęsknie­niem czeka na kole­jne mecze w lidze. Poprzed­ni sezon bard­zo nas zmo­bi­li­zował do wal­ki i w ten wchodz­imy jeszcze bardziej naład­owani. Jesteśmy gotowi do gry, wiemy że czeka nas trud­ny sezon, ale staw­imy mu czoła – zapowia­da „Wilczek”.

Pomoc­nik Lecha liczy na reg­u­larne wys­tępy w wyjś­ciowym składzie. – Chcę wywal­czyć miejsce w pod­sta­wowym składzie i cały czas się rozwi­jać. Jestem przeko­nany, że moja gra pomoże zespołowi w odnosze­niu cen­nych zwycięstw, które będą cieszyć naszych kibiców – przyz­na­je Kuba.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.