Wilk: Chcę wywalczyć miejsce w podstawowym składzie

Po poprzed­nim, niekoniecznie udanym, sezonie Lech w nowy wszedł bard­zo efek­town­ie. Zwycięst­wo z ŁKS-em Łódź jed­nak niczego nie powin­no sug­erować, bowiem to dopiero pier­wsze spotkanie. – Poziom sportowy zespołu pokaże kil­ka pier­wszych meczów – zauważa Jakub Wilk.

Piłkarz „Kole­jorza” jest zad­owolony z pra­cy, jaką wykon­ał pod­czas przy­go­towań o nowego sezonu. Jak jed­nak zaz­nacza dla niego najważniejsza jest gra w meczach o punk­ty, której jest wręcz głodny.

- Atmos­fera w zes­pole jest bard­zo dobra i każdy z nas z utęsknie­niem czeka na kole­jne mecze w lidze. Poprzed­ni sezon bard­zo nas zmo­bi­li­zował do wal­ki i w ten wchodz­imy jeszcze bardziej naład­owani. Jesteśmy gotowi do gry, wiemy że czeka nas trud­ny sezon, ale staw­imy mu czoła – zapowia­da „Wilczek”.

Pomoc­nik Lecha liczy na reg­u­larne wys­tępy w wyjś­ciowym składzie. – Chcę wywal­czyć miejsce w pod­sta­wowym składzie i cały czas się rozwi­jać. Jestem przeko­nany, że moja gra pomoże zespołowi w odnosze­niu cen­nych zwycięstw, które będą cieszyć naszych kibiców – przyz­na­je Kuba.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Legia Warszawa - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Śląsk Wrocław - Warta Poznań

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress