07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.23godz.27min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wilk: Marzyłem, żeby zagrać przeciwko Legii

Spotka­nia z Legią dla kibiców Lecha mają wyjątkowy charak­ter. – Myślę, że każdy wie o co gramy i na pewno musimy być zde­cy­dowani i zde­ter­mi­nowani – mówi przed meczem Jakub Wilk.

 

Zdaniem pomoc­ni­ka „Kole­jorza” atmos­fera po ostat­nich porażkach popraw­iła się i widać w tej kwestii pro­gres. – Poroz­maw­ial­iśmy ze sobą i wiemy, co popraw­ić. Mamy nadzieję, że to już się nie powtórzy – przyz­na­je. – I Legii i nam potrzeb­ne są punk­ty, więc zapowia­da się ostra wal­ka. Mecze z odwiecznym rywalem zawsze piszą niesamowite sce­nar­iusze – pod­kreśla Marcin Kikut.

Jakub Wilk mecze z Legią zna z per­spek­ty­wy zarówno piłkarza, jak i kibi­ca. – Dla mnie to szczególne wydarze­nie. Kiedyś przy­chodz­iłem na sta­dion i marzyłem, żeby zagrać prze­ci­wko Legii, a ter­az tak się złożyło, że dostąpiłem tej okazji. Cieszy mnie to i mam nadzieję, że jutro wygramy – uważa piłkarz.

- Dla Poz­na­ni­aków każdy mecz z Legią jest bard­zo ważny. Gdy Lech był słab­szym zespołem, a Legia biła się w czołów­ce, to gdy przy­jeżdżała do Poz­na­nia prze­gry­wała mecze z nami – wspom­i­na Wilk.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.