Wilk: Robert przyszedł do nas, przywitał się

Piłkarze Lecha mecz z Borus­sią potrak­towali, jak kole­jny tren­ing. Było to widać także na boisku. Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z ich opini­a­mi po tym meczu.

 

Rafał Muraws­ki (Lech Poz­nań): — Gral­iśmy, jak pod­czas jed­nos­t­ki treningowej. Lep­iej grać, niż trenować. To atrakc­ja kibiców, więc warto. Wszyscy wiemy, jakie mamy boisko. Nieste­ty musimy tutaj grać, więc co moż­na mówić. Nie zawsze na nim wszys­tko wychodzi. Zostały trzy mecze. Roz­maw­ial­iśmy po meczu z trenerem Smudą, trochę o meczu.

- Nie grałem w tam­tych meczach (z Man­ches­terem City i Juven­tusem – przyp. red), więc trud­no mi się odnieść. To aktu­al­ny mis­trz Niemiec, bard­zo dobry zespół. Oni są po sezonie, to także miało wpływ na ich grę.

Jakub Wilk (Lech Poz­nań): - Wiado­mo, że zespół z Niemiec jest po lidze i zagrali na dużym spoko­ju. My musieliśmy uważać na kon­tuz­je. Taki mecz lep­szy, niż tren­ing. Ten mecz dużo nam dał. Przy­go­towu­je­my się na Lechię i ten mecz będzie dużo znaczył w walce o europe­js­kich pucharach. Były okaz­je żeby strzelić, nie wyko­rzys­tał ich nikt, więc mecz zakończył się spraw­iedli­wym remisem. Robert przyszedł do nas, przy­witał się, poroz­maw­ial­iśmy, przed i po meczu.

Bar­tosz Ślusars­ki (Lech Poz­nań) : - Solid­ny zespół, ale przy­jechał zagrać mecz. Nie grali jak w Bun­deslidze i to było widać na boisku. Gdy gra się przy takiej pub­licznoś­ci, to fajne przeży­cie. Czeka­ją nas jed­nak ważniejsze mecze.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress