10.12.2023, g. 12:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Piast Gliwice
Do meczu pozostało:
1dn.8godz.55min.
11.91 X3.40 23.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wilk zagra w Poznaniu. Dlaczego?

Jakub Wilk, były pomoc­nik “Kole­jorza” obec­nie w barwach Lechii wys­tępu­je na lewej stron­ie obrony, na której ma pewne miejsce. Nie opuś­cił żad­nego spotka­nia odkąd został wypoży­c­zony do Gdańs­ka. Ter­az będzie miał okazję na zagra­nia prze­ci­wko Lechowi. Jego umowa nie ma zapisu doty­czącego zakazu wys­tępu w spotka­niu z “Kole­jorzem”.

Wszys­tko dlat­ego, że przepisy nie pozwala­ją na dodanie takiej klauzuli w sytu­acji, gdy zawod­nik ma w umowie wypoży­czenia zapisaną kwotę pier­wokupu. Ma to miejsce właśnie w przy­pad­ku Jaku­ba Wil­ka i jego trans­feru do Lechii, która po sezonie może zapłacić Lechowi odpowied­nią kwotę i nie pode­j­mować nawet rozmów z przed­staw­iciela­mi “Kole­jorza”.

Takiego zapisu nie ma w przy­pad­ku Jac­ka Kieł­ba, z którym sztab szkole­niowy, a także władze Lecha wiążą przyszłość. Ten gracz latem wró­ci do Poz­na­nia bez wzglę­du na wszys­tkie towarzyszące temu okolicznoś­ci. Kibice mogą śmi­ać się, że w przy­pad­ku Wil­ka nie ma po pros­tu czego się obaw­iać, ale to nie ten fakt zade­cy­dował o możli­woś­ci jego wys­tępu w niedzielę przy Bułgarskiej.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.