03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.8godz.33min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wilusz: Cieszymy się, że trzy punkty zostają u nas

Wilusz: Cieszymy się, że trzy punkty zostają u nas

Przy doprowadza­jącej do remisu bram­ce dla Korony na 1:1 pechowy udzi­ał miał Maciej Wilusz od którego odbiła się fut­bolówka po strza­le Mateusza Możdże­nia. —  Starałem się ją blokować, jed­nak była dosyć sil­nie uder­zona i szy­bko leci­ała. Starałem się reagować i poczułem, że dras­nąłem piłkę. – komen­tu­je obroń­ca Poz­nańskiej Lokomotywy.

Poz­na­ni­a­cy dłu­go nie cieszyli się z prowadzenia po strze­le­niu dwóch pier­wszych goli. Na 1:1 Koro­niarze wyrów­nali po czterech min­u­tach, a na 2:2 po dwóch. Brakowało lechit­om kon­cen­tracji w tym spotka­niu.  – Rzeczy­wiś­cie, tak było. Za szy­bko tra­cil­iśmy te bram­ki, zresztą w ogóle nie powin­niśmy ich tracić, ale tak się stało i musieliśmy się temu prze­ci­w­staw­ić. Mecz nie wyglą­dał dobrze i nie należał do łatwych, ale cieszymy się, że trzy punk­ty zosta­ją u nas. Styl nie zach­wycił, ale zach­wyciły trzy punk­ty. W drugą połowę wes­zliśmy bardziej agresy­wnie niż w pier­wszej i udało nam się do koń­ca zachować pozy­ty­wny wynik.

Podopieczni Nena­da Bjel­i­cy nie mają wiele cza­su na odpoczynek po spotka­niu z Koroną, bowiem już we wtorek zagra­ją na Nar­o­dowym o finał Pucharu Pol­s­ki z Arką Gdy­nia. Być może to per­spek­ty­wa roze­gra­nia tak ważnego meczu siedzi­ała piłkar­zom w piątek w głowach. - Ciężko mi powiedzieć, wyda­je mi się, że każdy z nas wiedzi­ał, że dzisi­aj czeka nas ciężkie spotkanie. Korona we wcześniejszych swoich meczach grała bard­zo dobrze i my byliśmy przy­go­towani na to, że nie będzie to łatwe spotkanie. Wiado­mo, że finał Pucharu Pol­s­ki, to  jest to, co chce­my zdobyć. Nie wyda­je mi się, żeby to była przeszko­da, która nam siedzi­ała dziś w głowie. Sku­pi­al­iśmy się na dzisiejszym spotka­niu, a ter­az przed nami finał i musimy zro­bić wszys­tko, żeby go wygrać. – kończy lechita.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.