01.02.2023, g. 19:00
PKO BP Ekstraklasa
Miedź Legnica vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.18godz.27min.
14.75 X3.60 21.73 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wilusz: Cieszymy się, że trzy punkty zostają u nas

Wilusz: Cieszymy się, że trzy punkty zostają u nas

Przy doprowadza­jącej do remisu bram­ce dla Korony na 1:1 pechowy udzi­ał miał Maciej Wilusz od którego odbiła się fut­bolówka po strza­le Mateusza Możdże­nia. —  Starałem się ją blokować, jed­nak była dosyć sil­nie uder­zona i szy­bko leci­ała. Starałem się reagować i poczułem, że dras­nąłem piłkę. – komen­tu­je obroń­ca Poz­nańskiej Lokomotywy.

Poz­na­ni­a­cy dłu­go nie cieszyli się z prowadzenia po strze­le­niu dwóch pier­wszych goli. Na 1:1 Koro­niarze wyrów­nali po czterech min­u­tach, a na 2:2 po dwóch. Brakowało lechit­om kon­cen­tracji w tym spotka­niu.  – Rzeczy­wiś­cie, tak było. Za szy­bko tra­cil­iśmy te bram­ki, zresztą w ogóle nie powin­niśmy ich tracić, ale tak się stało i musieliśmy się temu prze­ci­w­staw­ić. Mecz nie wyglą­dał dobrze i nie należał do łatwych, ale cieszymy się, że trzy punk­ty zosta­ją u nas. Styl nie zach­wycił, ale zach­wyciły trzy punk­ty. W drugą połowę wes­zliśmy bardziej agresy­wnie niż w pier­wszej i udało nam się do koń­ca zachować pozy­ty­wny wynik.

Podopieczni Nena­da Bjel­i­cy nie mają wiele cza­su na odpoczynek po spotka­niu z Koroną, bowiem już we wtorek zagra­ją na Nar­o­dowym o finał Pucharu Pol­s­ki z Arką Gdy­nia. Być może to per­spek­ty­wa roze­gra­nia tak ważnego meczu siedzi­ała piłkar­zom w piątek w głowach. - Ciężko mi powiedzieć, wyda­je mi się, że każdy z nas wiedzi­ał, że dzisi­aj czeka nas ciężkie spotkanie. Korona we wcześniejszych swoich meczach grała bard­zo dobrze i my byliśmy przy­go­towani na to, że nie będzie to łatwe spotkanie. Wiado­mo, że finał Pucharu Pol­s­ki, to  jest to, co chce­my zdobyć. Nie wyda­je mi się, żeby to była przeszko­da, która nam siedzi­ała dziś w głowie. Sku­pi­al­iśmy się na dzisiejszym spotka­niu, a ter­az przed nami finał i musimy zro­bić wszys­tko, żeby go wygrać. – kończy lechita.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.