02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
11dn.0godz.0min.
12.06 X3.45 23.6 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wilusz: Jesteśmy mocno zmotywowani i chcemy osiągnąć swój cel!

Wilusz: Jesteśmy mocno zmotywowani i chcemy osiągnąć swój cel!

Lech Poz­nań pokon­ał w niedzielę gdańską Lechie 1:0, lecz na boisku było więcej przepy­chanek i ner­wów niż bramek. – Obie drużyny chci­ały zdobyć punk­ty. Od początku była wal­ka na każdym obszarze boiska. Widać to również po iloś­ci kartek. Był to mecz wal­ki przede wszys­tkim i ważne, że to my wys­zliśmy zwycięsko. – powiedzi­ał po spotka­niu obroń­ca Kole­jorza, Maciej Wilusz.

W pię­ciu meczach rundy wiosen­nej podopieczni Nena­da Bjel­i­cy zdobyli trzy­naś­cie bramek i co najważniejsze ani jed­nej nie stra­cili. – Jest to ważne dla całej drużyny, wszyscy na to pracu­je­my. Zero stra­conych bramek to rezul­tat wspól­nej pra­cy. Mam nadzieję, że będziemy to utrzymy­wać jak najdłużej. 

Przed zejś­ciem na prz­er­wę między piłkarza­mi i sztaba­mi szkole­niowy­mi zaszło do incy­den­tu, po którym tren­er poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy został wysłany na try­bunę. – To, że tren­era nie było dało nam kopa, bo wiedzieliśmy, że moc­no za nami stoi. Mamy od niego jas­ny przekaz i zada­nia. Każdy wie co ma robić. 

Dzię­ki niedziel­nej wygranej Kole­jorz traci do lid­era Ekstrak­lasy tylko dwa punk­ty. Rozpęd­zona Loko­mo­ty­wa wygrała wszys­tkie doty­chcza­sowe spotka­nia, czym może wzbudzać stra­ch u swoich kole­jnych rywali. — Każdy następ­ny mecz jest najważniejszy, chce­my zdoby­wać trzy punk­ty. Mamy swo­je cele i założe­nia, których chce­my się trzy­mać. Jesteśmy moc­no zmo­ty­wowani i chce­my osiągnąć swój cel. – pod­kreśla Wilusz.

W meczu z biało-zielony­mi żółte kart­ki otrzy­mali m.in. Jan Bednarek oraz Tomasz Kędzio­ra, co oznacza, że nie zobaczymy ich w Gdyni, gdzie poz­na­ni­a­cy zmierzą się z miejs­cową Arką. – Tren­er niejed­nokrot­nie pod­kreślał, że każdy z nas jest moc­nym zawod­nikiem i da sobie radę w każdej sytu­acji. Będzie miał czas, żeby to dobrze poukładać. Jestem pewien, że każdy kto wys­tąpi wniesie odpowied­nią jakość. – kończy lechita.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.