06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
5dn.1godz.50min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wilusz: Jesteśmy mocno zmotywowani i chcemy osiągnąć swój cel!

Wilusz: Jesteśmy mocno zmotywowani i chcemy osiągnąć swój cel!

Lech Poz­nań pokon­ał w niedzielę gdańską Lechie 1:0, lecz na boisku było więcej przepy­chanek i ner­wów niż bramek. – Obie drużyny chci­ały zdobyć punk­ty. Od początku była wal­ka na każdym obszarze boiska. Widać to również po iloś­ci kartek. Był to mecz wal­ki przede wszys­tkim i ważne, że to my wys­zliśmy zwycięsko. – powiedzi­ał po spotka­niu obroń­ca Kole­jorza, Maciej Wilusz.

W pię­ciu meczach rundy wiosen­nej podopieczni Nena­da Bjel­i­cy zdobyli trzy­naś­cie bramek i co najważniejsze ani jed­nej nie stra­cili. – Jest to ważne dla całej drużyny, wszyscy na to pracu­je­my. Zero stra­conych bramek to rezul­tat wspól­nej pra­cy. Mam nadzieję, że będziemy to utrzymy­wać jak najdłużej. 

Przed zejś­ciem na prz­er­wę między piłkarza­mi i sztaba­mi szkole­niowy­mi zaszło do incy­den­tu, po którym tren­er poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy został wysłany na try­bunę. – To, że tren­era nie było dało nam kopa, bo wiedzieliśmy, że moc­no za nami stoi. Mamy od niego jas­ny przekaz i zada­nia. Każdy wie co ma robić. 

Dzię­ki niedziel­nej wygranej Kole­jorz traci do lid­era Ekstrak­lasy tylko dwa punk­ty. Rozpęd­zona Loko­mo­ty­wa wygrała wszys­tkie doty­chcza­sowe spotka­nia, czym może wzbudzać stra­ch u swoich kole­jnych rywali. — Każdy następ­ny mecz jest najważniejszy, chce­my zdoby­wać trzy punk­ty. Mamy swo­je cele i założe­nia, których chce­my się trzy­mać. Jesteśmy moc­no zmo­ty­wowani i chce­my osiągnąć swój cel. – pod­kreśla Wilusz.

W meczu z biało-zielony­mi żółte kart­ki otrzy­mali m.in. Jan Bednarek oraz Tomasz Kędzio­ra, co oznacza, że nie zobaczymy ich w Gdyni, gdzie poz­na­ni­a­cy zmierzą się z miejs­cową Arką. – Tren­er niejed­nokrot­nie pod­kreślał, że każdy z nas jest moc­nym zawod­nikiem i da sobie radę w każdej sytu­acji. Będzie miał czas, żeby to dobrze poukładać. Jestem pewien, że każdy kto wys­tąpi wniesie odpowied­nią jakość. – kończy lechita.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.