Wisła Kraków-Lech Poznań: Zbliżyć się do podium

teodorczyk-teo-lukaszLech Poz­nań w 5. kole­jce T‑Mobile Ekstrak­lasy zmierzy się na wyjeździe z Wisłą Kraków. Oba zespoły nie zaz­nały w tym sezonie jeszcze poraż­ki w pol­skiej lidze.

Biała Gwiaz­da i Kole­jorz mają na swoim kon­cie jed­no zwycięst­wo i trzy remisy. W lep­szej sytu­acji będą gospo­darze spotka­nia, bowiem mecz roz­gry­wa się na ich terenie.

Obie drużyny wygrały efek­town­ie swo­je poty­cz­ki w Pucharze Pol­s­ki. Poz­na­ni­a­cy aż 4:0 pokon­ali Ter­ma­likę. Iden­ty­czny wynik padł w Sos­now­cu, gdzie podopieczni tren­era Smudy odpraw­ili tamte­jsze Zagłębie.

W poprzed­nim sezonie Lech dwukrot­nie odniósł jed­no­bramkowe zwycięst­wo nad Wisłą. W Krakowie katem Wiślaków okazał się Szy­mon Drew­ni­ak, zaś przy Buł­garskiej gola zdobył Łukasz Teodorczyk.

Do Krakowa na pewno nie pojedzie Jas­min Burić, Rafał Muraws­ki, Karol Linet­ty, Keb­ba Ceesay oraz Dim­itri­je Injac. Były selekcjon­er reprezen­tacji Pol­s­ki nie będzie mógł sko­rzys­tać z Michała Czeka­ja oraz Alana Urygi.

Spotkanie rozpocznie się na sta­dion­ie Białej Gwiazdy w niedzielę o 18:00.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress