Wisła Kraków najbardziej medialna, Lech czwarty

Wrześniowe zestaw­ie­nie najbardziej medi­al­nych klubów piłkars­kich zdomi­nowały drużyny krakowskie. Niezmi­en­nie od trzech miesię­cy prowadzi Wisła Kraków, nato­mi­ast na drugie miejsce awan­sowała Cra­covia – wyni­ka z rapor­tu POLSKA PIŁKA „PRESS-SERVICE Mon­i­tor­ing Mediów”. Wicelid­er wyprzedz­ił wys­tępu­jącą w Lidze Europy Legię Warsza­wa, a także Lecha Poz­nań i Śląsk Wrocław.

Licz­ba pub­likacji o klubach piłkars­kich we wrześniu zmniejszyła się wzglę­dem sierp­nia. Tylko w przy­pad­ku Korony Kielce i Podbeskidzia Biel­sko-Biała była więk­sza, niż w poprzed­nim miesiącu. O Lechu Poz­nań we wrześniu napisano 1199 artykułów, co jest spad­kiem o blisko 200 tek­stów wzglę­dem sierpnia.

O Wiśle dzi­en­nikarze we wrześniu opub­likowali 3,1 tys. tek­stów w prasie i internecie, w kon­tekś­cie 4,1 tys. w sierp­niu. Mimo tego „Biała Gwiaz­da” zde­cy­dowanie przewyższyła resztę staw­ki. Nazwa Cra­covii wys­tąpiła w 2,7 tys. pub­likac­jach, a Legii w 2,6 tys. Najm­niejszym zain­tere­sowaniem cieszył się ŁKS, o którym pojaw­iło się 1,0 tys. informacji.

Z kolei najczęś­ciej opisy­waną gwiazdą Ekstrak­lasy okazał się napast­nik warsza­wskiej Legii – Dani­jel Ljubo­ja. Serb wyprzedz­ił Tomasza Frankowskiego z Jagiel­lonii Białys­tok oraz Artioma Rudneva.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress