06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.16godz.31min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wisła Płock — Lech Poznań transmisja online i w tv na żywo. Gdzie oglądać ZA DARMO w internecie

Wisła Płock — Lech Poznań transmisja online i w tv na żywo. Gdzie oglądać <span class="caps">ZA</span> <span class="caps">DARMO</span> w internecie

Mecz 17. kole­j­ki Ekstrak­lasy pomiędzy Lechem Poz­nań i Wisłą Płock odbędzie się w niedzielę 14 lutego o godzinie 15:00. Spotkanie zostanie roze­grane w Płocku. Rywal­iza­cję będzie moż­na oglą­dać zarówno w telewiz­ji jak i w internecie.

Live stream w internecie

Lech Poz­nań na ten moment zaj­mu­je 10. miejsce w ligowej tabeli. “Kole­jorz” po powro­cie Ekstraak­lasy zremisował dwa kole­jne mecze. Najpierw 1:1 z Górnikiem Zabrze, a przed tyo­god­niem bezbramkowo z Zagłę­biem Lubin. W 17. kole­jce Poz­na­ni­a­cy zagra­ją na wyjeździe z Wisłą Płock. Spotkanie będziemy mogli obe­jrzeć za dar­mo w internecie dzię­ki ofer­cie Canal+ Online, gdzie przez pier­wszy miesiąc korzys­ta­nia z ofer­ty nie ponosimy żądanych kosztów.

» Oglą­daj mecz ZA DARMO w CANAL+ONLINE

Zobacz: Trans­mis­ja meczu Wisła Płock — Lech Poznań

Wisła Płock — Lech Poznań transmisja na żywo online

Spotkanie pomiędzy Lechem Poz­nań a Wisłą Płock będzie moż­na śledz­ić w telewiz­ji na ante­nie Canal+ Sport. W internecie mecz będzie trans­mi­towany na stron­ie player.pl i Canal+ Online. Na plat­formie Play­er dostęp miesięczny kosz­tu­je 45 zł. W Canal+ możli­wość oglą­da­nia wspom­ni­anego kanału oraz całej ofer­ty sportowej tego dostaw­cy kosz­tu­je 50 zł/mies. lecz pier­wszy miesiąc mamy za dar­mo. Korzys­ta­jąc z tych ofert, może­my jed­nocześnie oglą­dać z poziomu jed­nego kon­ta na dwóch urządzeni­ach. W przy­pad­ku śledzenia trans­misji na urządzeni­ach z sys­te­mem Android lub iOS musimy pobrać aplikację Player/Canal+ ze Sklepu Play lub App Store.

» Oglą­daj trans­misję online w CANAL+ONLINE

» Oglą­daj trans­misję online w PLAYER.PL

fot. shutterstock.com/Gorodenkoff

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.