01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.7godz.42min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wojtkowiak: Musimy uważać na Żewłakowa i Nowaka

- Nie mamy obaw przed meczem z GKS-em, ale musimy ich szanować. Strzelili ostat­nio pięć bramek po stałych frag­men­tach gry, mają Kosowskiego, który gra fajne pił­ki do swoich part­nerów. Myślimy, że to będzie ciekawy mecz – uważa Grze­gorz Wojtkowiak, kap­i­tan Lecha.

Uraz Manuela Arboledy spowodował, że sztab szkole­niowy „Kole­jorza” ma zag­wozd­kę. W for­ma­cji defen­sy­wnej do obsadzenia są cztery pozy­c­je, a w kadrze Lecha jest… pię­ciu zawod­ników. – Wcześniejsze mecze pokaza­ły, że mogę zagrać także na środ­ku obrony. W kadrze dużo grałem na tej pozy­cji i dobrze mi się tam wys­tępu­je, choć w klu­bie prawa strona jest mi bliższa. Nie mam prob­le­mu, żeby zagrać gdziekol­wiek – pod­kreśla „Dyzio”.

Po prz­er­wie na reprezen­tację, piłkarze Lecha swój ligowy mecz gra­ją w najpóźniejszym możli­wym ter­minie. – Ten ter­min jest odpowied­ni. Inni piłkarze gra­ją w piątek, więc ten czas na powrót mają skró­cony. To, że gramy trochę później ułożyło się dla nas dobrze – oce­nia kap­i­tan Lecha.

Rywalem lid­era Ekstrak­lasy będzie groźny GKS Bełchatów, który w ostat­niej kole­jce roz­gromił beni­amin­ka ligi, Podbeskidzie. – Siłę tej drużyny stanowi kolek­tyw. Mają doświad­c­zonych piłkarzy, którzy grali w dobrych druży­nach, pod­par­tych młodoś­cią. Widać, że gra­ją fajną piłkę, mimo tego, że nie potrafią utrzy­mać się dłużej przy piłce. Ich siłą jest także siła ofen­sy­w­na – Żewłakow i Nowak – będziemy musieli na nich uważać – zdradza Wojtkowiak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.