01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.8godz.43min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wojtkowiak: Wierzę, że nasza ciężka praca zaprocentuje

- W nowy sezon wkracza­my z duży­mi nadzie­ja­mi i wielkim optymizmem. Wierzymy, że ten będzie dla nas szczęśli­wszy od poprzed­niego – przyz­na­je w roz­mowie z LechNews.pl Grze­gorz Wojtkowiak, kap­i­tan „Kole­jorza”.

W związku z nieprzedłuże­niem umowy z Bar­toszem Bosackim rada drużyny musi­ała wybrać nowego kap­i­tana zespołu. Tym został właśnie „Dyzio”. – W przyszłoś­ci byłem kil­ka razy już kap­i­tanem Lecha w poje­dynczych meczach, lecz ter­az będę nim już ofic­jal­nie – zauważa piłkarz.

Wojtkowiak od dłuższego cza­su jest jed­nym z filarów defen­sy­wy drużyny prowad­zonej przez Jose Mari Bakero. – Najważniejsze, żebym był zdrowy i mógł grać w piłkę. Podświadomie myślę także o Mis­tr­zost­wa Europy, na których, nie ukry­wam, chci­ałbym wys­tąpić – mówi. – Najważniejszy jest jed­nak Lech. Chce­my od początku sezonu real­i­zować plan, jaki sobie założyliśmy. Jestem jed­nak przeko­nany, że będziemy wal­czyć o najwyższe cele – doda­je.

Zdaniem kap­i­tana Lecha jego siłą w tym sezonie będzie zgranie. – Nad tym pra­cow­al­iśmy pod­czas obozu i tren­ingów. Tren­er zwraca uwagę na wiele ważnych ele­men­tów gry. Mam nadzieję, że boisko zwery­fiku­je to korzyst­nie dla nas – zaz­nacza Wojtkowiak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.