02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.2godz.32min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wojtkowiak: Próbujemy różnych schematów

- Na tym etapie przy­go­towań wyników spar­ingów nie moż­na brać poważnie. Dochodzą ciężkie trenin­gi, których nie było dużo, ale zmęcze­nie naras­ta, do tego dochodzi zmi­ana składów, rzad­ko gral­iśmy w tym samym ustaw­ie­niu, to też ma wpływ. Tren­erowi chodz­iło o to, żeby każdy się zaprezen­tował, bo pod­czas meczu każdy daje z siebie dużo i takie mecze są bard­zo potrzeb­ne - mówi w roz­mowie z ofic­jal­ną stroną Lecha, Grze­gorz Wojtkowiak.

Kap­i­tan zespołu nie chci­ał zdradzać założeń tak­ty­cznych testowanych pod­czas zgrupowa­nia, ale przyz­nał, że razem ze sztabem szkole­niowym pra­cow­ali w Hisz­panii nad nowy­mi sposoba­mi roz­gry­wa­nia pił­ki. - Założe­nia zostały, ale próbu­je­my różnych schematów, ale nie chce ich zdradzać. Szukamy rozwiązań, żeby sfor­sować defen­sy­wy rywali. Czeka nas trud­na run­da i drużyny, które do nas przy­jechały będą czekały na nasze błędy - zaznaczył.

Dyzio” przyz­nał, że zespół duże nadzieje może wiązać z osobą Szy­mona Drew­ni­a­ka. — Drew­ni­aczek jest zawod­nikiem, z którego mogą być ludzie. Jest wiodącą postacią w Młodej Ekstrak­lasie, ale musi przede wszys­tkim dużo grać. Będziemy się przyglą­dać jego postaw­ie i jeśli będzie z nami trenował będziemy mu poma­gać – przyznał.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.