Wołąkiewicz: Ciekawe, jak mnie przyjmą kibice

Wydawać się może, że dla Huber­ta Wołąkiewicza spotkanie z Lechią Gdańsk będzie szczegól­nym meczem. Zagra prze­ci­wko drużynie, w której spędz­ił kil­ka lat swo­jej kari­ery, jed­nak sam przestrze­ga przed takim myśle­niem. - Dla mnie to mecz, jak każdy kole­jny o punk­ty. Grałem tam trzy i pół roku, dlat­ego to będzie jak­iś tam dodatkowy smaczek - przyz­na­je sam zainteresowany.

Żaba” pod­kreśla, że to spotkanie należy trak­tować w nieco innych kat­e­go­ri­ach. — My musimy się ode­grać za tam­to spotkanie, bo Lechia zabrała nam puchary. Ciekawe też, jak mnie kibice przyjmą - zaz­nacza piłkarz. - Ja gra­jąc w meczach, w zasadzie wychodząc już na boisko wyłączam się. Nie prze­j­mu­je się tym, co mówią kibice - dodaje.

Lechia Gdańsk niezbyt radzi sobie na swoim nowym obiek­cie. Wygrała jed­no i zremisowała trzy spotka­nia. - Miejmy nadzieję, że to będzie atutem będzie dla nas. Potrafimy grać na wyjaz­dach, chce­my to udowod­nić. Jeśli zdobędziemy szy­bko bramkę, tak jak w Krakowie, to na pewno będzie nam łatwiej — uważa Wołąkiewicz.

Jed­nak to nie jedyne kłopo­ty tego zespołu, który zawodzi w tym sezonie na każdej linii. — Prob­le­mem Lechii jest brak skutecznoś­ci, mało strze­la­ją bramek. U nas jest Artiom, miejmy nadzieję, że nie zaw­iedzie w sobotę, a my mu w tym pomoże­my – pod­kreśla obroń­ca Lecha.

Podopieczni Tomasza Kafarskiego są również najlepiej bronią­cym zespołem w lidze, ponieważ do tej pory stra­cili zaled­wie sie­dem bramek. — Jeżeli tracą mało goli, to trze­ba to zmienić. Będziemy musieli jed­ną przy­na­jm­niej strzelić, aby wygrać. Ter­az Lechia jest w dołku, ale wygrali mecz w Lubinie i na pewno będą w gazie – zauważa „Żaba”.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress