02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.2godz.21min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wołąkiewicz i Ceesay blisko pauzy za kartki

Przed meczem z Piastem prob­le­my ze złoże­niem for­ma­cji defen­sy­wnej miał Mar­iusz Rumak. Wkrótce jed­nak może ich być znacznie więcej, ponieważ trzy żółte kart­ki na swoim kon­cie w tym sezonie mają już Hubert Wołąkiewicz i Keb­ba Ceesay. Kole­jne ich kart­ki będą skutkowały zaw­iesze­niem na jed­no spotkanie ligowe. Co wtedy, jak żyć? — moż­na zapy­tać, parafrazu­jąc słynne pytanie do premiera.

Zaw­iesze­nie Gam­bi­jczy­ka może otworzyć szan­sę na ligowy debi­ut Tomas­zowi Kędziorze, który jest bard­zo blisko pojaw­ienia się na boisku. Co praw­da na prawej stron­ie obrony może zagrać jeszcze Mateusz Możdżeń, który w meczu z Zagłę­biem Lubin będzie jeszcze pau­zował, ale w przy­pad­ku jego ewen­tu­al­nych wys­tępów w kole­jnych meczach tren­er będzie praw­dopodob­nie chci­ał wyko­rzys­tać jego atu­ty ofen­sy­wne i może postaw­ić na młodego Kędziorę.

Mniej prob­lemów może być z zastąpi­e­niem Wołąkiewicza, choć kon­tuzjowany cały czas jest Manuel Arbole­da. Na tej pozy­cji może wys­tąpić również Ivan Djur­d­je­vić, a także Marcin Kamińs­ki, który już ostat­nio zastąpił Kolumbi­jczy­ka. W ostate­cznoś­ci na środ­ku defen­sy­wy zagrać może również Keb­ba Ceesay, które­mu również grozi zawieszenie.

I choć ewen­tu­al­na niemożność ze sko­rzys­ta­nia z usług Wołąkiewicza i Ceesaya spowodu­je pewne prob­le­my z zestaw­ie­niem obrony, to na pewno Mar­iusz Rumak ma w kadrze swo­jego zespołu przy­na­jm­niej kilku piłkarzy, którzy mogą ich zastąpić. Kwest­ią względ­ną pozosta­je jed­nak fakt, czy dorów­na­ją oni poziomem sportowym swoim kole­gom z drużyny.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.