02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.1godz.23min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wołąkiewicz: Lech na pewno wróci na właściwe tory

Wołąkiewicz: Lech na pewno wróci na właściwe tory

Przez ostat­nie da tygod­nie lechi­ci spędzili więcej cza­su na boisku treningowym niż pod­czas poprzed­niej prz­er­wy kadrowej — Ja miałem więcej rekreacji niż treningu, drob­ny uraz wyk­luczył mnie z zajęć. Chłopa­cy moc­no pra­cow­ali nad wielo­ma ele­men­ta­mi, które nam szwanku­ją czyli bram­ki, bo tego braku­je w ostat­nich spotka­ni­ach. Mam nadzieję, że to się przełoży na najbliższe spotkanie, na zero z tyłu i kil­ka oczek z przodu.

Jedyne co cieszy to fakt, że w trzech ostat­nich spotka­ni­ach bard­zo dobrze spisu­je się Maciej Gos­tom­s­ki jak i obrona Lecha, która nie dała prze­ci­wnikowi strzelić bram­ki — Na początku było sporo błędów indy­wid­u­al­nych i te bram­ki tra­cil­iśmy, a w kon­sek­wencji prze­gry­wal­iśmy spotka­nia. Jeżeli chce się zbier­ać punk­ty na wyjaz­dach czy u siebie to przede wszys­tkim nie moż­na stracić bram­ki. To nam się w ostat­nich meczach udało, ale również mogliśmy te mecze prze­grać . W meczu z Widzewem czy też w Biel­sku dop­uś­cil­iśmy do sytu­acji, że było groźnie, dlat­ego mówię, trze­ba popraw­ić grę z przo­du, z tyłu dołożyć kon­cen­tracji  i na pewno Lech wró­ci na właś­ci­we tory. – deklaru­je Żaba

Przed przyjś­ciem do Lecha, Wołąkiewicz spędz­ił cztery sezony broniąc barw gdańskiej drużyny - Miłych wspom­nień z Gdańs­ka nie mam jeśli chodzi o mecze z Lechią. Mamy tam jeden remis i dwie poraż­ki. Mam nadzieję, że w tym sobot­nim meczu się przełamiemy i zdobędziemy trzy punk­ty.  Ter­az jestem w Poz­na­niu, gram dla tej drużyny, a to co się dzieje na try­bunach do mnie nie dociera.

Jak zagrać z Lechią? - Trze­ba zagrać przede wszys­tkim skutecznie i mądrze w obronie, to jest takie lekarst­wo na naszą grę. Braku­je nam bramek.

W poprzed­niej kole­jce lechiś­ci niespodziewanie ulegli Widze­wowi, aż 1:4 i z pewnoś­cią będą chcieli wygrać sobot­nie spotkanie - Patrząc na początek ligi to Lechia grała naprawdę nieźle i wielu widzi­ało ich w europe­js­kich pucharach.  Ter­az dostała zadysz­ki  i niek­tóre mecze pokazu­ją, że jest prob­lem w tym zes­pole i te poraż­ki się zdarza­ją, ale to my musimy skupić się na sobie i swo­jej grze. – kończy Wołąkiewicz

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.