10.12.2023, g. 12:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Piast Gliwice
Do meczu pozostało:
1dn.9godz.22min.
11.91 X3.40 23.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wołąkiewicz liczy na powołania od nowego selekcjonera

Hubert Wołąkiewicz, po obję­ciu kadry przez Walde­mara For­nali­ka liczy, że u nowego selekcjon­era będzie dostawał więcej szans gry, niż u poprzed­ni­ka. Mają­cy na kon­cie cztery wys­tępy w kadrze, ma nadzieję, że dzię­ki ciężkim treningom zna­jdzie się dla niego miejsce na środ­ku obrony w kadrze.

Wołąkiewicz, który debi­u­tował w kadrze za kadencji Fran­cisz­ka Smudy, w meczu z Ekwadorem, nie był jed­nak na poważnie brany pod uwagę, przy usta­la­niu kadry na EURO 2012. Smu­da miał już zbu­dowany trzon zespołu, do którego było bard­zo ciężko się przebić.

Ter­az jed­nak, każdy zawod­nik star­tu­je z czys­tą kartą u nowego selekcjon­era. I właśnie tutaj swo­ją szan­sę upa­tru­je były zawod­nik gdańskiej Lechii i Ami­ki Wron­ki. - Chy­ba każdy zawod­nik upa­tru­je w zmi­an­ie selekcjon­era swo­jej szan­sy. Ja w wieku 27 lat chci­ałbym jeszcze zaist­nieć w reprezen­tacji i dostać szan­sę na swo­jej pozy­cji, na środ­ku obrony.

Żaba” z For­nalikiem spotkał się już za cza­sów gry Amice. - Tren­er For­nalik był asys­ten­tem Macie­ja Sko­rży. Więk­szość tren­ingów jakie wtedy miałem, to były zaję­cia wyrów­naw­cze, bo mi jako młode­mu zawod­nikowi ciężko było prze­bić się do pier­wszego składu. Dobrze wspom­i­nam ten czas — zakończył defen­sor “Kole­jorza”.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.