02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
10dn.22godz.55min.
12.06 X3.45 23.6 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wołąkiewicz: Nie ma różnicy, kto zagra w ataku

- Śląsk jest niewygod­nym prze­ci­wnikiem, moż­na patrzeć na to, że tym remisem u nas zabrał nam puchary. Jedziemy po zwycięst­wo, pod­bu­dowani po dwóch zwycięst­wach – przyz­nał przed jutrze­jszym meczem Hubert Wołąkiewicz.

Nadal nie wiado­mo, którego zawod­ni­ka do gry w napadzie desygnu­je Orest Lenczyk. Szan­sę na wys­tęp ma Cri­as­t­ian Omar Diaz. — Dla mnie nie ma różni­cy, który napast­nik gra – zaz­naczył obrońca.

Hubert Wołąkiewicz w barwach Lecha jeszcze na Oporowskiej nie zagrał. — Z Lechia były to mecze przy­jaźni. Zawsze mecze ze Śląskiem się nam układały – wspom­i­na piłkarz. Lech na Oporowskiej od cza­su powro­tu do Ekstrak­lasy nie prze­grał. — Trze­ba cieszyć się z tego, że Lech jeszcze tam nie prze­grał. My jed­nak gramy o zwycięst­wo i chce­my to udowod­nić walką o zwycięst­wo – kontynuował.

Zdradz­ił on także, z kim chci­ał­by zagrać w kole­jnej rundzie Pucharu Pol­s­ki. - Chci­ałbym wylosować moc­niejszy zespół, bo wiado­mo, jakie są realia i warun­ki w tych słab­szych zespołach.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.