Wołąkiewicz: Nie ma różnicy, kto zagra w ataku

- Śląsk jest niewygod­nym prze­ci­wnikiem, moż­na patrzeć na to, że tym remisem u nas zabrał nam puchary. Jedziemy po zwycięst­wo, pod­bu­dowani po dwóch zwycięst­wach – przyz­nał przed jutrze­jszym meczem Hubert Wołąkiewicz.

Nadal nie wiado­mo, którego zawod­ni­ka do gry w napadzie desygnu­je Orest Lenczyk. Szan­sę na wys­tęp ma Cri­as­t­ian Omar Diaz. — Dla mnie nie ma różni­cy, który napast­nik gra – zaz­naczył obrońca.

Hubert Wołąkiewicz w barwach Lecha jeszcze na Oporowskiej nie zagrał. — Z Lechia były to mecze przy­jaźni. Zawsze mecze ze Śląskiem się nam układały – wspom­i­na piłkarz. Lech na Oporowskiej od cza­su powro­tu do Ekstrak­lasy nie prze­grał. — Trze­ba cieszyć się z tego, że Lech jeszcze tam nie prze­grał. My jed­nak gramy o zwycięst­wo i chce­my to udowod­nić walką o zwycięst­wo – kontynuował.

Zdradz­ił on także, z kim chci­ał­by zagrać w kole­jnej rundzie Pucharu Pol­s­ki. - Chci­ałbym wylosować moc­niejszy zespół, bo wiado­mo, jakie są realia i warun­ki w tych słab­szych zespołach.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress