Wołąkiewicz: Ostatnia przegrana nas zmobilizowała

- Mecze z Legią od lat dostar­cza­ją nam wielu emocji. Czeka nas fajne spotkanie, dwóch zespołów, które zasłużyły na awans – mówi przed finałem Pucharu Pol­s­ki, kap­i­tan Lecha, Bar­tosz Bosacki.

 

Mecz z „Wojskowy­mi” dla piłkarzy mis­trza Pol­s­ki może być jedyną szan­są na awans do europe­js­kich pucharów. – Wiemy, że to mecz sezonu. Tracimy dużo punk­tów w lidze, pozosta­je kon­cen­trować się na finale i go wygrać, żebyśmy nie zostali z niczym – zauważa Hubert Wołąkiewicz, obroń­ca Lecha.

Dzisi­aj Lech zagra dru­gi raz w tym sezonie w zestaw­ie­niu obrony: Woj­towiak, Bosac­ki, Wołąkiewicz, Hen­riquez. Zdaniem „Dyzia” nie będzie miało to żad­nej różni­cy. – Tak dłu­go, jak ze sobą gramy i trenu­je­my, nie ma mowy o braku zgra­nia. Może wyglą­dać to lep­iej, ale w takim zestaw­ie­niu nie gramy, co tydzień – zaznacza.

W ostat­nim przed finałem meczu Lech prze­grał z Zagłę­biem, a Legia wygrała z Widzewem. – Mają plus, bo wygrali mecz ligowy, my prze­gral­iśmy, ale nas to zmo­bi­lizu­je – przyz­na­je Wołąkiewicz. – Puchar Pol­s­ki rządzi się swoi­mi prawa­mi, to jak wyglą­da wszys­tko w lidze, nie ma znaczenia – doda­je Wojtkowiak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress