03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.17godz.49min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wołąkiewicz: Śląsk do bólu wykorzystał nasze błędy

Hubert Wołąkiewicz nie mógł być wczo­raj zad­owolony po zakończe­niu meczu ze Śląskiem. Zespół pier­wszy raz w tym sezonie stracił trzy bram­ki. - Na pewno jesteśmy narażeni na takie sytu­acje. My prowadz­imy grę, a drużyny, które się bronią, tylko czeka­ją na kon­trata­ki. Mogliśmy wygrać, ale nie wyko­rzys­tal­iśmy swoich sytu­acji – zaz­naczył po meczu obroń­ca Lecha.

Podopieczni Jose Mari Bakero w tym sezonie nie tra­cili wielu bramek. Jed­nak kole­jny raz rywale wyko­rzys­tali dużo wol­nego miejs­ca przed polem karnym, gdy Łukasz Madej zdobył gola. Taka stra­ta Lechowi w tym sezonie się już zdarza­ła. - Na pewno musimy to anal­i­zować, oczy­wiś­cie nie na gorą­co. Mamy dwa dni, żeby wyciągnąć wnios­ki. Za tydzień jedziemy na bard­zo trud­ny mecz o Krakowa i tam będziemy musieli się tych błędów ustrze­gać – zauważył Wołąkiewicz.

Kibiców „Kole­jorza” martwić może fakt, że ten, gdy straci bramkę, jako pier­wszy, nie potrafi odmienić losów spotka­nia na swo­ją korzyść. - Nie nazwę tego prob­le­mem, bo mieliśmy sytu­acje. Artjom miał dogod­ną sytu­ację i powinien to strzelić, zro­bił­by się zupełnie inny mecz. Po głupim błędzie i spotkanie inaczej się ułożyło – pod­kreślał „Żaba”. - Po prz­er­wie wys­zliśmy zde­ter­mi­nowani, chcieliśmy odro­bić straty, a Śląsk nas dobi­ja trze­cią bramką. Nas stać było tylko na hon­orowe trafie­nie, a to zde­cy­dowanie za mało – kontynuował.

W barwach Lecha kole­jne spotkanie roze­grał Marcin Kamińs­ki. Hubert Wołąkiewicz pochwal­ił swo­jego kolegę z for­ma­cji defen­sy­wnych. – Liczne zmi­any w obronie wynika­ją z wielu kon­tuzji. Dzisi­aj zagrał Marcin i roze­grał bard­zo przyz­woite zawody – twierdzi obrońca.

Prze­grane ze Śląskiem była już trze­cią w tym sezonie. - To były inne mecze, niż prze­grane z Górnikiem i Wisłą. My zagral­iśmy dobrze, a Śląsk wyko­rzys­tał swo­je sytu­acje, a w zasadzie do bólu nasze błędy – zakończył Wołąkiewicz

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.