Wołąkiewicz: Takie sparingi dobrze na nas wpływają

Wołąkiewicz: Takie sparingi dobrze na nas wpływają

Po tak dobrej passie, jaką mają za sobą lechi­ci trze­ba czekać na kole­jne spotkanie ligowe do niedzieli. Jak mówi Hubert Wołąkiewicz, żaden z lechitów nie zmarnował cza­su na prz­er­wę w roz­gry­wkach –  Po ostat­nich wynikach widać, że lep­iej by było dla nas, gdy­by tej prz­er­wy reprezen­ta­cyjnej nie było. Część chłopaków pojechało na kadrę, my trenu­je­my w okro­jonym składzie, a ta część która została, na pewno tego cza­su nie zmarnowała – powiedzi­ał stop­er Kolejorza.

Z każdym dniem na treningach jest coraz więcej piłkarzy. Kon­tuzjowani wraca­ją do zdrowia i mają być gotowi na niedzielne spotkanie z Koroną – Część chłopaków wraca do nas po kon­tuzji. Jest Szymek Pawłows­ki, Vojo, Zaur i Daw­id. Oni już trenu­ją nor­mal­nie. Jakoś to poskle­jamy i dobrze przy­go­tu­je­my się do spotka­nia ligowego – obiecuje.

Za cza­sów Mar­iusza Ruma­ka w prz­er­wie reprezen­ta­cyjnej było mniej tren­ingów, a i sparin­gi były rzad­koś­cią – Na brak zajęć nie ma co narzekać. Takie sparin­gi, czy jed­nos­t­ki treningowe z niżej notowany­mi zespoła­mi dobrze na nas wpływają.

Poz­na­ni­aków czeka ter­az trud­ny mecz ligowy. Ich rywalem będzie kielec­ka Korona, która na swoim tere­nie pokazu­je, że nie jest zespołem do bicia – Ciężko się gra w Kiel­cach. Na pewno Korona jest u siebie groźnym zespołem, bard­zo walecznym, ale my też mamy swo­je walo­ry. Pojedziemy tam je pokazać i zdobyć trzy punk­ty – zapew­nia Żaba.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress