01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19392dn.-23godz.-49min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wołąkiewicz: To było fajne widowisko

Wołąkiewicz: To było fajne widowisko

W niedziel­nym spotka­niu na INEA Sta­dion­ie między Lechem Poz­nań a Cra­cov­ią zagrał wielo­let­ni gracz Kole­jorza Hubert Wołąkiewicz – tym razem w pasi­astych barwach.

Wołąkiewicz niebiesko-białych barw bronił od wios­ny 2010/211 do jesieni 2014/2015. Od tego sezonu obroń­ca jest zawod­nikiem Cracovii.

Niedziel­ny mecz ułożył się bard­zo dobrze dla „Pasów”, którzy już w szóstej min­u­cie objęli prowadze­nie po bram­ce Bar­tosza Kapust­ki. Lechi­ci szy­bko wyrów­nali po golu Darko Jevti­cia, a w ostat­nich min­u­tach meczu Maciej Gajos wyprowadz­ił mis­trza Pol­s­ki na prowadze­nie. - Za wraże­nia artysty­czne nikt punk­tów nie daje. Jeśli jest 80. min­u­ta i wynik 1:1, to mimo słab­szej końców­ki, która się nam nie zdarzyła, musimy do koń­ca utrzy­mać wynik, a tak jest poraż­ka, moment nieuwa­gi i musimy się znowu poz­bier­ać, bo zaraz kole­jne ciężkie spotkanie – przyz­nał po meczu Wołąkiewicz.

Lech nie był jed­nak drużyną zde­cy­dowanie domin­u­jącą. Poko­nanie trze­ciej drużyny w tabeli Ekstrak­lasy kosz­towało poz­na­ni­aków sporo zdrowia. — Mecz był otwarty, to było fajne wid­owisko. U nas Boubacar Dial­i­ba, a później Piotr Pol­czak mieli bard­zo dobre sytu­acje, nic nie chci­ało wpaść – ocenił pop­u­larny „Żaba”.

Cra­covia zaj­mu­je najniższą pozy­cję w ligowej tabeli i do samego koń­ca roz­gry­wek będzie wal­czyć o europe­jskie puchary przy Kałuży, dlat­ego każde punk­ty są dla drużyny tren­era Jac­ka Zielińskiego bard­zo ważne. — Ten punkt był­by bard­zo cen­ny na wyjeździe, bo Lech na pewno jest zespołem, który wal­czy o ósemkę i potrze­bu­je punk­tów. My na pewno byśmy chcieli mieć lep­sze nas­tro­je przed takim meczem jak z Legią – zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.