06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.20godz.42min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wołąkiewicz: To było fajne widowisko

Wołąkiewicz: To było fajne widowisko

W niedziel­nym spotka­niu na INEA Sta­dion­ie między Lechem Poz­nań a Cra­cov­ią zagrał wielo­let­ni gracz Kole­jorza Hubert Wołąkiewicz – tym razem w pasi­astych barwach.

Wołąkiewicz niebiesko-białych barw bronił od wios­ny 2010/211 do jesieni 2014/2015. Od tego sezonu obroń­ca jest zawod­nikiem Cracovii.

Niedziel­ny mecz ułożył się bard­zo dobrze dla „Pasów”, którzy już w szóstej min­u­cie objęli prowadze­nie po bram­ce Bar­tosza Kapust­ki. Lechi­ci szy­bko wyrów­nali po golu Darko Jevti­cia, a w ostat­nich min­u­tach meczu Maciej Gajos wyprowadz­ił mis­trza Pol­s­ki na prowadze­nie. - Za wraże­nia artysty­czne nikt punk­tów nie daje. Jeśli jest 80. min­u­ta i wynik 1:1, to mimo słab­szej końców­ki, która się nam nie zdarzyła, musimy do koń­ca utrzy­mać wynik, a tak jest poraż­ka, moment nieuwa­gi i musimy się znowu poz­bier­ać, bo zaraz kole­jne ciężkie spotkanie – przyz­nał po meczu Wołąkiewicz.

Lech nie był jed­nak drużyną zde­cy­dowanie domin­u­jącą. Poko­nanie trze­ciej drużyny w tabeli Ekstrak­lasy kosz­towało poz­na­ni­aków sporo zdrowia. — Mecz był otwarty, to było fajne wid­owisko. U nas Boubacar Dial­i­ba, a później Piotr Pol­czak mieli bard­zo dobre sytu­acje, nic nie chci­ało wpaść – ocenił pop­u­larny „Żaba”.

Cra­covia zaj­mu­je najniższą pozy­cję w ligowej tabeli i do samego koń­ca roz­gry­wek będzie wal­czyć o europe­jskie puchary przy Kałuży, dlat­ego każde punk­ty są dla drużyny tren­era Jac­ka Zielińskiego bard­zo ważne. — Ten punkt był­by bard­zo cen­ny na wyjeździe, bo Lech na pewno jest zespołem, który wal­czy o ósemkę i potrze­bu­je punk­tów. My na pewno byśmy chcieli mieć lep­sze nas­tro­je przed takim meczem jak z Legią – zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.