02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.16godz.52min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wraca temat transferu Wilka do Lechii. Kaczmarek zainteresowany

Mar­iusz Rumak kil­ka dni temu poin­for­mował, że nie zmienił zda­nia na tem­at przyszłoś­ci Jaku­ba Wil­ka w Lechu Poz­nań. Ta wiado­mość ucieszyła Bogusława Kacz­mar­ka, który chęt­nie widzi­ał­by tego zawod­ni­ka w swoim zes­pole. Tym samym wraca tem­at trans­fery „Wilcz­ka” do Gdańska.

Kuba był już wypoży­c­zony do Lechii Gdańsk. Lechiś­ci byli zad­owoleni z piłkarza i chcieli go wykupić, jed­nak na przeszkodzie stanęły pieniądze. Wilkowi za rok kończy się kon­trakt z klubem, a w sty­czniu będzie mógł pod­pisać umowę z nowym pra­co­daw­cą, dlat­ego ewen­tu­alne negoc­jac­je mogą być łatwiejsze, niż latem.

- Roz­maw­iałem z Jakubem przed sezonem, on bard­zo chci­ał zostać w Lechii, bard­zo mu się tu spodobało. Wów­czas rozbiło się o pieniądze, ter­az sytu­ac­ja jest trochę inna. Po infor­ma­cji, że Lech nie przedłuży z nim kon­trak­tu, jeszcze się z nim nie kon­tak­towal­iśmy, ale myślę, że sprawa jest otwarta. Ja na pewno jestem zain­tere­sowany jego osobą, to piłkarz z dużym potenc­jałem. Zobaczymy, czy on będzie chci­ał wró­cić do Lechii i czy poz­wolą na to nasze finanse — przyz­nał tren­er Lechii, Bogusław Kaczmarek.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.