02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.17godz.13min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wronki na cztery

Piłkarze Lecha, jak już wspom­i­nal­iśmy, trenowali dzisi­aj we Wronkach. Pier­wszy raz od jakiegoś cza­su mieli okazję trenowa­nia na nat­u­ral­nej muraw­ie, a do tego w słońcu. Pogo­da zde­cy­dowa­nia dopisy­wała. Jed­nak mimo ocieple­nia nie wszyscy piłkarze do Wronek dojechali…

Zdążyliśmy ucieszyć się, że do tren­ingów wró­ciło czterech Lechitów: Wojtkowiak, Bandrows­ki, Injac i Djur­d­je­vić. A tym­cza­sem okaza­ło się, że czterech innych piłkarzy trenować nie może ze wzglę­du na silne przez­ię­bi­e­nie. Do tego jest to aż czterech pomoc­ników: Wilk, Kri­wiec, Muraws­ki i Kiełb. Na razie trud­no określić, jak dłu­go Ci zawod­ni­cy będą musieli odpoczy­wać i czy będą brani pod uwagę w niedziel­nym meczu. Podob­nie wyglą­da sytu­ac­ja Wojtkowia­ka i Bandrowskiego. Bard­zo możli­we, że szan­sę na grę z Cra­cov­ią dostaną tylko Injac i Djurdjević.

Dzisiejszego dnia zde­cy­dowanie Lecha “prześlad­owały” czwór­ki. Czterech piłkarzy wró­ciło, czterech nie pojechało, a czterech innych trenowało, bo we Wronkach pod okiem Pawła Primela trenowało aż czterech golkiperów. Do Kotorowskiego, Kasprzi­ka i Buri­cia dołączył pier­wszy raz tej wios­ny Prze­mysław Frąck­owiak. Ten młody golkiper miał już okazję ćwiczyć swo­je umiejęt­noś­ci w takim gronie jesienią. Czy w takim wypad­ku szyku­je się bardziej zacię­ta wal­ka o miejsce w bram­ce Lecha?

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.