06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.19godz.23min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wszyscy kolorują, tylko UEFA nie

liga-europyW związku z prawem obow­iązu­ją­cym w Fin­landii fir­ma STS nie może reklam­ować się na koszulkach Lecha. Wpadła więc na pomysł, że swo­je miejsce udostęp­ni akcji chary­taty­wnej “Koloru­je­MY”. Prob­lem w tym, że UEFA się nie zgodz­iła. Bo nie.

Decyzji UEFA nie sposób zrozu­mieć. Popiera akc­je prze­ciw rasiz­mowi, piłkar­zom każe przed mecza­mi czy­tać oświad­czenia, a nie zgadza się na logo akcji chary­taty­wnej. Czyli pomagamy, czy nie?

W związku z brakiem akcep­tacji ze strony UEFA na zamieszcze­nie logo­ty­pu Koloru­je­MY na koszulkach KKS Lech Poz­nań pod­czas pier­wszego meczu Ligi Europy UEFA 2013/2014 pod­jęliśmy decyzję o pozostaw­ie­niu pustej przestrzeni — czy­tamy w oświad­cze­niu firmy STS.

Sko­ro UEFA się nie zgadza, to nic z tym nie zro­bimy. Jej decyzji nie przeskoczymy. Smut­ny jed­nak jest monopol tej insty­tucji na decyzji. No chy­ba, że by im zapłacić za zmi­anę spon­so­ra. Wtedy na pewno by się zgodzili. W końcu tu nie insty­tuc­ja, której celem jest propagowanie i wspieranie pił­ki nożnej, a maszyn­ka do zara­bi­a­nia pieniędzy.

Sam pomysł STS‑u cieszy. Widać, że fir­ma ma poję­cie o tym,  co ważne i chce nam poma­gać. I nawet jeśli logo akcji nie zna­jdzie się na koszulkach, to samą inic­jaty­wą związaną z próbą wrzuce­nia logo akcji “Koloru­je­MY” na koszul­ki i odmową UEFA, akc­ja na pewno zyskała. Bo najważniejszy jest w niej rozgłos. Co praw­da, nie będzie on tak duży,jak gdy­by Lechi­ci zagrali z logo na koszulkach, ale każ­da pomoc, nawet ta najm­niejsza, w tym przy­pad­ku jest bard­zo ważna.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.