Wyjątkowa kolejka Lecha

Zwycięst­wo z ŁKS-em powin­no cieszyć kibiców z kilku powodów, dzię­ki którym 1. kole­j­ka T‑Mobile Ekstrak­lasy dla sym­pa­tyków Lecha jest wyjątkowa. Dlaczego?

Przede wszys­tkim ze wzglę­du na to, że “Kole­jorz” jest po niej lid­erem. Nie jest to co praw­da w żaden sposób wyz­nacznik poziomu, bowiem roze­gra­no do tej pory zaled­wie sie­dem spotkań, ale ostat­ni raz pier­wszą pozy­cję Lech zaj­mował w maju 2010 roku, gdy zdobył mis­tr­zost­wo Pol­s­ki. W poprzed­nim sezonie ani razu nie udało się podopiecznym wpierw Jac­ka Zielińskiego, a potem Jose Mari Bakero jej osiągnąć.

Drugim powo­dem jest fakt efek­townego zwycięst­wa 0:5. W poprzed­nim sezonie tak wysoką wygraną “Kole­jorz” skar­cił Cra­cov­ię, ale w meczu na Buł­garskiej. Poprzed­ni na wyjeździe w sto­sunku 0:5 osiągnął w sierp­niu 2009 roku, kiedy to jego rywalem była Korona Kielce.

Kole­jnym jest hat-trick zdoby­ty przez zawod­ni­ka Lecha. Ostat­ni raz taka sztu­ka udała się również Artiomowi Rud­nevowi w meczu prze­ci­wko Juven­tu­sowi Turyn we wrześniu ubiegłego roku. W spotka­niu ligowym nato­mi­ast trze­ba się cofnąć pamię­cią jeszcze dalej, ponieważ do 18 kwiet­nia 2007 roku, gdy “Kole­jorz” wygrał z Pogo­nią Szczecin 3:0, a trzy trafienia zal­iczył Piotr Reiss.

Lechi­ci fan­tasty­cznie zaczęli nowy sezon, bowiem zła­mali passy, z który­mi nie potrafili poradz­ić sobie w poprzed­nim sezonie. Czy to zwias­tu­je, że ten będzie zde­cy­dowanie lep­szy od 2010/2011? Oby, kibole na to liczą!

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress