Wyniki 11. kolejki TIFOSI Ligi Kiboli

Wczo­raj roze­grana została jede­nast­ka kole­j­ka TIFOSI Ligi Kiboli. Przed nami coraz bliżej zakończe­nie roz­gry­wek i niezwyk­le intere­su­ją­co jeszcze zarówno w czołów­ce pier­wszej i drugiej ligi, jak i w kwestii utrzy­ma­nia się w I WL Lidze. Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z wynika­mi meczów roze­granych w sobotę.

I WL Liga – XI kolejka:

Poz­na­ni­a­cy – KKS Wiara Lecha I 0:7 (Tabiszews­ki 3, D.Norek 2, Adams­ki, Olaszczyk)
WMKKS Wiara Lecha I 2:7 (Rogalewicz – Tabiszews­ki 3, Adams­ki 2, D.Norek, Bąkowski)
WMSWR S7 7:2 (Mateusz Klecz 3, Kozłows­ki 2, Stę­pa, Rogalewicz – A.Boratyński, Dąbrowski)
FC Stil­ić – SWR S7 1:1 (B.Nowak – Bródka)
FC Stil­ić – Gietewu 0:2 (Latosi 2)
KKS Wiara Lecha II – Gietewu 2:0 (Studz­ińs­ki 2)
KKS Wiara Lecha II – Lechita.net 1:0 (Lenart)
EW – Lechita.net 3:2 (Knopczyńs­ki 2, N.Norek – Rozwad­ows­ki, Tórz)

11. kole­j­ka przyniosła pier­wsze rozstrzyg­nię­cie w obec­nym sezonie. Po wygranej Wiary Lecha II nad Gietewu do drugiej ligi spadło Spis­ki Team. Bard­zo praw­dopodob­ne, że już w najbliższym tygod­niu los pier­wszego spad­kow­icza podzieli SWR S7. Zawod­ni­cy prze­dostat­niej drużyny w tabeli spraw­ili nie lada niespodziankę remisu­jąc z FC Štili­ciem, ale we wcześniejszym meczu nie popisali się i prze­grali 2:7 z WM.

W czu­bie tabeli bez zmi­an. LP‑G w ubiegłą sobotę pau­zowało, grały za to pozostałe trzy drużyny. Wiara Lecha I pewnie pokon­ała kole­jne dwie przeszkody i prze­sunęła się o jed­no miejsce w górę. W prze­ci­wną stronę powędrowali zawod­ni­cy Lechity.net, którzy prze­grali oba mecze i prak­ty­cznie wypadli z wal­ki o mis­tr­zost­wo. Oprócz wspom­ni­anej wcześniej poraż­ki z Wiarą Lecha II lechi­tow­cy ulegli także w star­ciu z EW. Bard­zo słabą for­mę prezen­tu­ją ostat­nio zawod­ni­cy FC Štili­cia, którzy nie powal­czą już o brą­zowe medale. W pier­wszym poje­dynku podzielili się punk­ta­mi z SWR S7, a w drugim ulegli Gietewu.

II WL Liga – XI kolejka:

Sekc­ja Stare Mias­to – Sekc­ja Wino­grady 3:6 (R.Jarosz, Markows­ki, Łuczak – Sta­chowiak 2, A.Kania 2, Gryniewicz 2)
Sekc­ja Stare Mias­to – Sekc­ja SSL 3:2 (R.Jarosz, Markows­ki, Szen­feld – Tym, Antkowiak)
Śróde­ja – Sekc­ja SSL 2:5 (Sawikows­ki, Kwiate­c­ki – Tym 4, Aleksandrowski)
Śróde­ja – All­Stars 2:6 (Dłużak, Suchom­s­ki – Mieczkows­ki 3, Gibas 2, Bogusz)
Pobiedzi­ki-Light ERP – All­Stars 7:4 (J.Korytowski 3, Kra­jew­icz 2, Szum­s­ki, P.Makowski – A.Włochal 2, Gibas, Bogusz)
Pobiedzi­ki-Light ERP – Pias­towskie Mias­to 7:2 (P.Makowski 3, J.Korytowski 2, S.Makowski, Kra­jew­icz – Jabłońs­ki, Krawczyk)
W13 – Pias­towskie Mias­to 4:2 (W.Jarosz 3, Mateusz Przy­bysz, Maciej Przy­bysz – Jabłońs­ki 2)
W13FC Pyr­lan­dia 4:5 (W.Jarosz 2, Woj­cieszak, Mateusz Przy­bysz – Adam­czak 3, D.Nowak 2)

Trzy najlep­sze zespoły w dru­goligowej tabeli sol­i­darnie wygrały swo­je mecze i są coraz bliżej awan­su do I WL Ligi. Pobiedzi­ki nie dały szans All­Stars i Pias­towskiemu Mias­tu, Sekc­ja Wino­grady zwyciężyła Sekcję Stare Mias­to, a FC Pyr­lan­dia po emocjonu­ją­cym poje­dynku rozpraw­iła się z W13. Po porażkach z lid­era­mi z dal­szej rywal­iza­cji o awans odpadły zespoły Pias­towskiego Mias­ta i W13. Pomi­mo prze­granych szanse zachowały dwie sekc­je: Stare Mias­to i SSL. Oba zespoły wywal­czyły w sobotę po trzy punk­ty. Sekc­ja Stare Mias­to pokon­ała Sekcję SSL, która wygrała w drugim swoim meczu ze Śródeją.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress