01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.7godz.38min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wypowiedzi piłkarzy po meczu Górnik — Lech

transmisja telewizja terminarz wypowiedziZaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi piłkarzy Lecha Poz­nań i Górnik Zabrze.

Rafał Muraws­ki (Lech Poz­nań):Cieszę się bard­zo, że nasza dobra pas­sa wyjaz­dowa nadal trwa. Wygral­iśmy i z tego się cieszymy, ale moż­na mieć sporo zas­trzeżeń do naszej gry. Końcówka była dla nas bard­zo ner­wowa, na szczęś­cie udało nam się wyjść obron­ną ręką. 

Bar­tosz Ślusars­ki (Lech Poz­nań): - Przy­jechal­iśmy do Zabrza ogrom­nie zmo­bi­li­zowani. Chcielis­my sie zre­ha­bil­i­tować za porażkę z Polonią Warsza­wa. W pier­wszej połowie i na początku 2. połowy mieliśmy kil­ka sytu­acji, ale na wysokośći zada­nia stanęła obrona Górni­ka z Łukaszem Sko­rup­skim na czele. Udało nam się zdobyć gola z rzu­tu karnego i wyjść obron­ną ręką w końców­ce meczu, takżę jesteśmy zad­owoleni, żę dalej wal­czymy o mistrzostwo.

Sew­eryn Gan­car­czyk (Górnik Zabrze): — Jestem bard­zo zły. Nie tak wyobrażal­iśmy sobie ten mecz. Zależało nam, aby zre­ha­bil­i­tować się po porażce z Jagiel­lonią Białys­tok. Jeśli chodzi o rzut karny dla Lecha, pił­ka nie odbiła się od mojej ręki, pokazy­wałem nawet sędziemu ślad pił­ki na koszulce. Arbiter pod­jął jed­nak taką decyzję, a nie inną. Szkoda.

Bar­tosz Iwan (Górnik Zabrze): — Jeśli chodzi o rzut karny dla Górni­ka, dostałem piłkę od Pre­juce’a Nakoul­my, poszedłem na fan­tazji, szuka­jąc strza­łu. Piłkarz Lecha wyprowadz­ił mnie jed­nak z równowa­gi, takżę karny był jak najbardziej słuszny. Szko­da tylko, że nie udało się wyko­rzys­tał jede­nast­ki i zdobyć przy­na­jm­niej punktu.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.