Wypowiedzi piłkarzy po meczu Górnik — Lech

transmisja telewizja terminarz wypowiedziZaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi piłkarzy Lecha Poz­nań i Górnik Zabrze.

Rafał Muraws­ki (Lech Poz­nań):Cieszę się bard­zo, że nasza dobra pas­sa wyjaz­dowa nadal trwa. Wygral­iśmy i z tego się cieszymy, ale moż­na mieć sporo zas­trzeżeń do naszej gry. Końcówka była dla nas bard­zo ner­wowa, na szczęś­cie udało nam się wyjść obron­ną ręką.

Bar­tosz Ślusars­ki (Lech Poz­nań): - Przy­jechal­iśmy do Zabrza ogrom­nie zmo­bi­li­zowani. Chcielis­my sie zre­ha­bil­i­tować za porażkę z Polonią Warsza­wa. W pier­wszej połowie i na początku 2. połowy mieliśmy kil­ka sytu­acji, ale na wysokośći zada­nia stanęła obrona Górni­ka z Łukaszem Sko­rup­skim na czele. Udało nam się zdobyć gola z rzu­tu karnego i wyjść obron­ną ręką w końców­ce meczu, takżę jesteśmy zad­owoleni, żę dalej wal­czymy o mis­tr­zost­wo.

Sew­eryn Gan­car­czyk (Górnik Zabrze): — Jestem bard­zo zły. Nie tak wyobrażal­iśmy sobie ten mecz. Zależało nam, aby zre­ha­bil­i­tować się po porażce z Jagiel­lonią Białys­tok. Jeśli chodzi o rzut karny dla Lecha, pił­ka nie odbiła się od mojej ręki, pokazy­wałem nawet sędziemu ślad pił­ki na koszulce. Arbiter pod­jął jed­nak taką decyzję, a nie inną. Szko­da.

Bar­tosz Iwan (Górnik Zabrze): — Jeśli chodzi o rzut karny dla Górni­ka, dostałem piłkę od Prejuce’a Nakoul­my, poszedłem na fan­tazji, szuka­jąc strza­łu. Piłkarz Lecha wyprowadz­ił mnie jed­nak z równowa­gi, takżę karny był jak najbardziej słuszny. Szko­da tylko, że nie udało się wyko­rzys­tał jede­nast­ki i zdobyć przy­na­jm­niej punk­tu.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress