01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.10godz.44min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wypowiedzi piłkarzy po meczu Lech — GKS

transmisja telewizja terminarz wypowiedziZaprasza­my do lek­tu­ry pomec­zowych wypowiedzi piłkarzy Lecha Poz­nań po spotka­niu z GKS-em Bełchatów. Lechi­ci kole­jny raz zaw­iedli kibiców na włas­nym obiek­cie i choć tym razem nie prze­grali, to kole­jny raz nie zdobyli kom­ple­tu punk­tów i zremisowali z ostat­nim zespołem ligi. Poniżej pomec­zowe komen­tarze Pio­tra Reis­sa, Huber­ta Wołąkiewicza, Łukasza Teodor­czy­ka i Marci­na Kamińskiego.

Piotr Reiss (Lech Poz­nań):Mogliśmy dzisi­aj wygrać, sam miałem na nodze piłkę mec­zową, ale skik­sowałem, źle uderzyłem. Żału­ję, bo to mogła być moja ostat­nia bram­ka w kari­erze. Dzisiejsza noc będzie bard­zo smut­na i trud­na. Przykro, bo nie wygral­iśmy. Rozu­miem frus­trac­je kibiców, bo nie wygral­iśmy, ale musimy się poz­bier­ać. W dal­szym ciągu mamy stratę do Legii, ale mogę obiecać, że będziemy do koń­ca wal­czyć o mis­tr­zost­wo. Sukces rodzi się w bólach i ten ból obec­nie przeży­wamy. Braku­je nam być może szczęś­cia, być może umiejęt­noś­ci, bo mamy świetne okaz­je, ale nie trafi­amy w tych sytu­ac­jach. Nad tym musimy pracować.

Hubert Wołąkiewicz (Lech Poz­nań): - Nie mówmy o porażce, bo ten wynik to jakieś małe przeła­manie, bo cho­ci­aż nie prze­gral­iśmy. Pier­wszą połowę przes­pal­iśmy, w drugiej wyglą­dało to nieźle. Oba zespoły dzisi­aj chci­ały wygrać, różnie mogło się to potoczyć. Mieliśmy jed­nak więcej klarownych sytu­acji niż ostat­nio. Ter­az mamy prz­er­wę na kadrę, musimy odpocząć, przeanal­i­zować wszys­tko i zro­bić wszys­tko, żeby w Szczecinie wygrać. Dzisi­aj Bełchatów mógł się podobać, bo zagrał otwartą piłkę. Legia nam ucieka, ale głowa do góry, bo zostało kil­ka meczów do końca. 

Łukasz Teodor­czyk (Lech Poz­nań): - Nie wyko­rzys­tal­iśmy swoich sytu­acji, cho­ci­aż mieliśmy ich sporo. Od początku drugiej połowy zagral­iśmy lep­iej, trud­no powiedzieć dlaczego dopiero wtedy. Dla nas to poraż­ka, bo chcieliśmy zdobyć trzy punk­ty. Lid­er nam ucieka, ale trze­ba pra­cow­ać. Tabela nie jest odpowiedz­ią na to jaki wynik pad­nie w meczu, bo to było­by zbyt proste i dzisi­aj Bełchatów to udowodnił.

Marcin Kamińs­ki (Lech Poz­nań): — Mieliśmy dzisi­aj bard­zo dobre sytu­acje do zdoby­cia bram­ki, ale zabrakło skutecznoś­ci. Musimy nad nią pra­cow­ać, ale nie moż­na zapom­nieć o okaz­jach GKS‑u. Myślę, że nasza skuteczność bard­zo nas drażni i za bard­zo myślimy o przeła­ma­niu na Buł­garskiej. Mamy par­cie na bramkę, wiele sytu­acji, a każ­da kole­j­na zmarnowana nas rozwścieczała. 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.