02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.2godz.54min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wypowiedzi piłkarzy po meczu Lech — Jagiellonia

Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi piłkarzy po meczu Lech — Jagiel­lonia. Wypowiedzi Łukasza Trał­ki, Mateusza Możdże­nia, Marci­na Kamińskiego, Tomasza Kupisza i Tomasza Frankowskiego.

Łukasz Trał­ka (Lech Poz­nań): - Moż­na wymyślić pięt­naś­cie teorii na tem­at poraż­ki z Jagiel­lonią i każ­da będzie dobra. Jagiel­lonia niczym nas nie zaskoczyła. Zagrała tak jak zakładal­iśmy, podob­nie jak w meczu z Wisłą. Udało się jej zdobyć szy­bko bramkę, co ułatwiło jej zadanie. Od tego momen­tu mogła się cofnąć.

Mateusz Możdżeń (Lech Poz­nań): - Mieliśmy dużo cza­su na odro­bi­e­nie strat. PRaw­da jest taka, że gdy tracimy pier­wsi bramkę mamy prob­lem. Nie pamię­tam kiedy udało się nam je odro­bić. Jagiel­loni grało się łatwiej, zagrała z kon­trataku. Pewnie remis wzięła­by w ciem­no, ale z prze­biegu meczu okaza­ło się że może wygrać.

Marcin Kamińs­ki (Lech Poz­nań):Mecz ustaw­iła szy­bko zdoby­ta przez rywali bram­ka. Ta sytu­ac­ja była komicz­na, nie powin­niśmy do niej dop­uś­cić. Powtórzyła się sytu­ac­ja z Gdańs­ka. Prze­gral­iśmy podob­ny mecz. Wracamy do starych błędów. Stra­ta bram­ki, brak komu­nikacji, niepewność. To wszys­tko nie wpły­wało na nas dobrze.

Tomasz Kupisz (Jagiel­lonia Białys­tok): - Jesteśmy zad­owoleni, bo jeśli chodzi o mecze wyjaz­dowe, to nie prze­gral­iśmy jeszcze w tym sezonie. Mecz ułożył się kap­i­tal­nie, ale przed potkaniem założe­nie było takie, by grać zdyscy­plinowanie w obronie i wyprowadzać kon­try. Te kon­try udało się wyprowadzać skutecznie, strzelil­iśmy najpierw gola ze stałego frag­men­tu, a drugą właśnie z kontry.

Tomasz Frankows­ki (Jagiel­lonia Białys­tok): - Szczęś­cie nam dopisało. Pier­wsza bram­ka, strzelona szy­bko, trochę ustaw­iła tok boiskowych wydarzeń. Fajnie, że dołożyliśmy drugiego gola. W ostat­nich dni­ach atmos­fera trochę gęst­ni­ała, bo brakowało zwycięstw. Te trzy punk­ty były nam niezwyk­le potrzebne.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.