11.02.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Wisła Płock vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.7godz.53min.
13.80 X3.50 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wypowiedzi piłkarzy po meczu Lech — Lechia

transmisja telewizja terminarz wypowiedziZaprasza­my do zapoz­na­nia się z pomec­zowy­mi wypowiedzi­a­mi piłkarzy. Poniżej komen­tarze Mateusza Macha­ja, Bar­tosza Ślusarskiego, Mateusza Możdże­nia, Rafała Murawskiego, Huber­ta Wołąkiewicza i Marci­na Kamińskiego.

Bar­tosz Ślusars­ki (Lech Poz­nań): — To zwycięst­wo, to dla nas duża ulga. Cieszymy się, że w końcu udało nam się wygrać i może­my pośpiewać w swo­jej szat­ni. Ja również jestem zad­owolony, że udało mi się zdobyć gola. Ostat­nio nie zagrałem , byłem trochę wkur­zony, dostałem trochę min­ut dzisi­aj i pokaza­łem, że z mojej strony to jeszcze nie koniec.

Mateusz Machaj (Lech Poz­nań): — Pier­wsza bram­ka szy­bko ustaw­iła mecz, w drugiej coś się ruszyło, ale to było za późno, żeby wygrac. Przy­jechal­iśmy, żeby wygrać, ale Lech strzelił szy­bko, my musieliśmy się otrząs­nąć, ale oni znów trafili i ciężko było myśleć o jakichś założe­ni­ach taktycznych.

Mateusz Możdżeń (Lech Poz­nań):  — Liczy się ostat­ni mecz, a nie jakiejś serie. Trud­no zanal­i­zować to, co stało się w końców­ce, jakaś total­na pewność siebie, a zro­biło się niepotrzeb­nie gorą­co. Nie spodziewal­iśmy się, że tak łat­wo pójdzie. Mieliśmy szczęś­cie, zdobyliśmy trzy bram­ki, nie częs­to zdarza się taki wynik do prz­er­wy. Nie poz­wo­lil­iśmy Lechii pograć w piłkę.

Rafał Muraws­ki (Lech Poz­nań): ‑Cieszymy sie z wygranej. To był fajny mecz, dużo emocji, dużo bram­ki. Przeanal­izu­je­my stra­cone gole, one padły przez nasze błędy, wyciąg­ni­jmy to co dobre z tego meczu. Wys­zliśmy dobrze w mecz, tak samo jak zawsze. Zawsze chce­my wygry­wać, dzisi­aj się udało i w końcu udało się nam przeła­mać u siebie.

Hubert Wołąkiewicz (Lech Poz­nań): — Jesteśmy źli ze stra­conych bramek, moja w tym zasłu­ga, ale cały zespół broni i cały ataku­je. Tego musimy się wys­trze­gać. Cieszymy się z przeła­ma­nia, ta kląt­wa została odpęd­zona i ter­az będzie już tylko lep­iej. Nie spodziewal­iśmy się, że tak łat­wo nam pójdzie. Zawsze chce­my szy­bko strzelić gola, dzisi­aj znów u siebie zdobyliśmy cztery bram­ki i znów, gdy to zro­bil­iśmy wygraliśmy.

Marcin Kamińs­ki (Lech Poz­nań): — Chci­ałbym zad­edyk­tować bramkę dla dzi­ad­ka. Dzisi­aj pożeg­nałem dzi­ad­ka i strzeliłem, mogłem mu podz­iękować, że zawsze mnie wspier­ał i poma­gał. Byliśmy dzisi­aj skuteczni, gotowal­iśmy się, że nie mogliśmy wygrać u siebie, ter­az się udało. Cieszę się, że wygyr­wamy, a to że strze­lam, to dru­gorzęd­na sprawa. Lechia wyszła otwar­cie, mogliśmy zagrać piłkę, to nam ułatwiło zadanie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.