Wypowiedzi piłkarzy po meczu Lech — Polonia

transmisja telewizja terminarz wypowiedziZaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi piłkarzy po meczu z Polonią Warsza­wa. Co po meczu mieli do powiedzenia Mateusz Możdżeń, Bar­tosz Ślusars­ki, Marcin Kamińs­ki i Hubert Wołąkiewicz?

Mateusz Możdżeń:Boli to, że prze­gry­wamy. Nie tak wyobrażal­iśmy sobie pier­wszy mecz w rundzie, prze­gry­wamy od czterech meczów u siebie. To niepoko­jące. Kil­ka razy brakowało nam cen­tymetrów. Było kil­ka okazji do zdoby­cia bram­ki. Polo­nia wyszła defen­sy­wnie, zdobyła bramkę i udało jej się dowieźć ten wynik do koń­ca. Ja zawsze wierzę w zwycięst­wo, bo dopó­ki pił­ka w grze, to jest szansa na zdoby­cie gola.

Bar­tosz Ślusars­ki:Nie przewidzieliśmy tego, nie spodziewałem się takiego meczu. Szy­bko stra­cil­iśmy gola, nie potrafil­iśmy odwró­cić losów meczu. To jest niepoko­jące, nie potrafimy wygrać u siebie. Nie wyglą­da to dobrze, nie potrafię tego wytłu­maczyć. To nie kwes­t­ia tego, że ryw­al zamy­ka się na swo­jej połowie, bo Legia czy Śląsk zagrały odważnie i do przo­du.

Marcin Kamińs­ki: — Wiedzieliśmy, że Polo­nia ma swo­je prob­le­my, ale spodziewal­iśmy się trud­nego meczu. Ustaw­ili się dobrze tak­ty­czne i udało im się pow­strzy­mać Lecha. To poz­woliło im na zdoby­cie trzech punk­tów. W tej lidze każdy może wygrać z każdym. Ter­az musimy myśleć już o Górniku, dobrze się przy­go­tować do tego spotka­nia i przeanal­i­zować błędy z meczu z Polonią.

Hubert Wołąkiewicz: — W drugiej połowie dzisi­aj zagral­iśmy lep­iej, mieliśmy sporo sytu­acji, ale mamy też wiele zmartwieć. Nie potrafimy wygrać na włas­nym sta­dion­ie od pię­ciu miesię­cy. Fajnie, że wygral­iśmy w Chor­zowie, ale nie potrafimy u siebie. Polo­nia przy­jechała do nas, szy­bko zdobyła gola i kon­trolowała mecz. Nie mamy powodów do zad­owole­nie po tym meczu. Byliśmy bard­zo dobrze przy­go­towani do tego meczu, wiedzieliśmy czego się  spodziewać, a mimo to ten mecz nie wyszedł nam tak jak byśmy to sobie zakładali. Kla­sowy zespół poz­na­je się po tym, że potrafi pod­nieść się z trud­nej sytu­acji. Szko­da, że dzisi­aj nic nie chci­ało nam wpaść.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress