01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.8godz.44min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wypowiedzi piłkarzy po meczu Lech — Polonia

transmisja telewizja terminarz wypowiedziZaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi piłkarzy po meczu z Polonią Warsza­wa. Co po meczu mieli do powiedzenia Mateusz Możdżeń, Bar­tosz Ślusars­ki, Marcin Kamińs­ki i Hubert Wołąkiewicz?

Mateusz Możdżeń:Boli to, że prze­gry­wamy. Nie tak wyobrażal­iśmy sobie pier­wszy mecz w rundzie, prze­gry­wamy od czterech meczów u siebie. To niepoko­jące. Kil­ka razy brakowało nam cen­tymetrów. Było kil­ka okazji do zdoby­cia bram­ki. Polo­nia wyszła defen­sy­wnie, zdobyła bramkę i udało jej się dowieźć ten wynik do koń­ca. Ja zawsze wierzę w zwycięst­wo, bo dopó­ki pił­ka w grze, to jest szansa na zdoby­cie gola.

Bar­tosz Ślusars­ki:Nie przewidzieliśmy tego, nie spodziewałem się takiego meczu. Szy­bko stra­cil­iśmy gola, nie potrafil­iśmy odwró­cić losów meczu. To jest niepoko­jące, nie potrafimy wygrać u siebie. Nie wyglą­da to dobrze, nie potrafię tego wytłu­maczyć. To nie kwes­t­ia tego, że ryw­al zamy­ka się na swo­jej połowie, bo Legia czy Śląsk zagrały odważnie i do przodu.

Marcin Kamińs­ki: — Wiedzieliśmy, że Polo­nia ma swo­je prob­le­my, ale spodziewal­iśmy się trud­nego meczu. Ustaw­ili się dobrze tak­ty­czne i udało im się pow­strzy­mać Lecha. To poz­woliło im na zdoby­cie trzech punk­tów. W tej lidze każdy może wygrać z każdym. Ter­az musimy myśleć już o Górniku, dobrze się przy­go­tować do tego spotka­nia i przeanal­i­zować błędy z meczu z Polonią.

Hubert Wołąkiewicz: — W drugiej połowie dzisi­aj zagral­iśmy lep­iej, mieliśmy sporo sytu­acji, ale mamy też wiele zmartwieć. Nie potrafimy wygrać na włas­nym sta­dion­ie od pię­ciu miesię­cy. Fajnie, że wygral­iśmy w Chor­zowie, ale nie potrafimy u siebie. Polo­nia przy­jechała do nas, szy­bko zdobyła gola i kon­trolowała mecz. Nie mamy powodów do zad­owole­nie po tym meczu. Byliśmy bard­zo dobrze przy­go­towani do tego meczu, wiedzieliśmy czego się  spodziewać, a mimo to ten mecz nie wyszedł nam tak jak byśmy to sobie zakładali. Kla­sowy zespół poz­na­je się po tym, że potrafi pod­nieść się z trud­nej sytu­acji. Szko­da, że dzisi­aj nic nie chci­ało nam wpaść.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.