27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.2godz.20min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wypowiedzi piłkarzy po meczu Lech — Ruch

Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi piłkarzy po meczu Lech Poz­nań — Ruch Chorzów.

Bar­tosz Ślusars­ki (Lech Poz­nań): - Ostat­nio miałem sporo okazji do zdoby­cia bram­ki, ale nie potrafiłem ich wyko­rzys­tać. Dlat­ego cieszę się, że dzisi­aj się udało. Nigdy nie byłem napast­nikiem, który strzela bram­ki seri­a­mi, ale myślę, że jeśli będę dalej tak pra­cow­ał jak ter­az, to będę strze­lał więcej, niż w poprzed­nim sezonie. Do prz­er­wy dzisi­aj zagral­iśmy tak jak chci­ał tren­er. Poz­wo­lil­iśmy Ruchowi roz­gry­wać piłkę, czego on nie lubię. Byliśmy skuteczni i strze­lal­iśmy. Wyglą­dało to dobrze, po prz­er­wie nieco gorzej. Ostat­nio nie potrafil­iśmy wygrać przekony­wa­ją­co, dlat­ego dzisi­aj cieszymy się z wysok­iego zwycięstwa.

Marcin Mali­nows­ki (Ruch Chorzów): - Musimy zde­cy­dowanie popraw­ić naszą grę w obronie i szy­bkie kon­try, które były naszą siłą w poprzed­nim sezonie. Ter­az wyglą­dało to tak, jak­byśmy uwierzyli za bard­zo w swo­je możli­woś­ci o to, że jesteśmy bard­zo dobrą drużyną. Nie da się wygry­wać małym nakła­dem sił. Wypa­da nam przeprosić kibiców i uderzyć się moc­no w pierś. Mam nadzieję, że to nasz ostat­ni taki występ.

Hubert Wołąkiewicz (Lech Poz­nań): - Chcieliśmy się w tym meczu z dobrej strony pokazać kibi­com i udowod­nić, że to co stało się w ostat­nim meczu było wypad­kiem przy pra­cy. Najważniejsze było zmazanie plamy po spotka­niu z Olimpią Grudz­iądz i to chy­ba się udało. Tren­er uczu­lał nas na grę Ruchu i wyglą­dało to chy­ba nieźle, bo rywale nie zagrozili poważnie naszej bram­ce. My z kolei byliśmy skuteczni, dochodzil­iśmy do sytu­acji bramkowych. Została nam tylko liga i może­my myśleć tylko o walce o najwyższe cele.

Mateusz Możdżeń (Lech Poz­nań): - Spodziewałem się więcej po Ruchu Chorzów. Mieli coś do udowod­nienia swoim kibi­com, podob­nie jak my. Chy­ba jed­nak pod­cięliśmy im dzisi­aj skrzy­dła. Dzisi­aj wychodz­iło nam wszys­tko. Byliśmy innym zespołem niż tydzień temu. Na pewno wokół naszego zespołu pojaw­iła się pres­ja i czu­je­my ulgę po dzisiejszym zwycięst­wie. Trze­ba jed­nak trzeź­wo patrzeć na zespół. Nasze morale po wygranej 4:0 muszą wzros­nąć, ale nie może­my być pewni siebie. To nie ten etap.

 

 

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Legia Warszawa - Korona Kielce

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.