02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.4godz.8min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wypowiedzi piłkarzy po meczu Lech — Śląsk

Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi zawod­ników po meczu. Swo­je opinie na tem­at spotka­nia wyrazili Szy­mon Drew­ni­ak, Hubert Wołąkiewicz, Walde­mar Sob­o­ta i Sebas­t­ian Mila.

Szy­mon Drew­ni­ak (Lech Poz­nań): - To jeden z naszych naj­gorszych meczów. Byliśmy rozko­jarzeni, zdekon­cen­trowani, między nami były duże odległoś­ci. Zagral­iśmy słabi w każdym względzie. Staral­iśmy się z przo­du zagroz­ić rywalowi, ale niewiele się tam dzi­ało. Mamy za to najwierniejszych kibiców, najlep­szych w Polsce. To co zro­bili było świetne, na sta­dion­ie była super atmos­fera i dop­ing z ich strony. To my dzisi­aj zaw­iedliśmy, choć chcieliśmy jak najlepiej zagrać. Dzięku­je­my im za takie zakończe­nie rundy

Walde­mar Sob­o­ta (Śląsk Wrocław): - Cieszymy się ze zwycięst­wa. Patrzyliśmy na zegar­ki, kiedy była 70 min­u­ta. Byliśmy jed­nak skon­cen­trowani, musieliśmy się skupić żeby nie powtórzyć tego spotka­nia sprzed tygod­nia. Udało się i wygral­iśmy w dobrym stylu.

Hubert Wołąkiewicz (Lech Poz­nań): - Pier­wszą bramkę stra­cil­iśmy po błędzie, przy dwóch kole­jnych nie mieliśmy wiele do powiedzenia. Jasne, mógł tam ktoś doskoczyć, ale ciężko było pow­strzy­mać te uderzenia. To były ciosy, z których ciężko nam się pod­nieść. W drugą połowę nie wes­zliśmy źle, ale te strza­ły ustaw­iły spotkanie.

Sebas­t­ian Mila (Śląsk Wrocław): — Lech posi­a­da duży potenc­jał, dlat­ego jesteśmy bard­zo zad­owoleni z tego spotka­nia. Mieliśmy ostat­nio trud­ny okres. Lech to kla­sowy zespół, który w grze o najwyższe cele będzie się liczył do samego koń­ca. Wszys­tko rozstrzyg­nie się na wios­nę, wiele zespołów liczy się w grze o europe­jskie puchary. Cel dla nas jest jas­ny, podob­nie jak dla Lecha. Chce­my wal­czyć o najwyższe lokaty. Mam nadzieję, że wios­ną będziemy grali lepiej.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.