01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-20godz.-39min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wypowiedzi piłkarzy po meczu Lech — Śląsk

Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi zawod­ników po meczu. Swo­je opinie na tem­at spotka­nia wyrazili Szy­mon Drew­ni­ak, Hubert Wołąkiewicz, Walde­mar Sob­o­ta i Sebas­t­ian Mila.

Szy­mon Drew­ni­ak (Lech Poz­nań): - To jeden z naszych naj­gorszych meczów. Byliśmy rozko­jarzeni, zdekon­cen­trowani, między nami były duże odległoś­ci. Zagral­iśmy słabi w każdym względzie. Staral­iśmy się z przo­du zagroz­ić rywalowi, ale niewiele się tam dzi­ało. Mamy za to najwierniejszych kibiców, najlep­szych w Polsce. To co zro­bili było świetne, na sta­dion­ie była super atmos­fera i dop­ing z ich strony. To my dzisi­aj zaw­iedliśmy, choć chcieliśmy jak najlepiej zagrać. Dzięku­je­my im za takie zakończe­nie rundy

Walde­mar Sob­o­ta (Śląsk Wrocław): - Cieszymy się ze zwycięst­wa. Patrzyliśmy na zegar­ki, kiedy była 70 min­u­ta. Byliśmy jed­nak skon­cen­trowani, musieliśmy się skupić żeby nie powtórzyć tego spotka­nia sprzed tygod­nia. Udało się i wygral­iśmy w dobrym stylu.

Hubert Wołąkiewicz (Lech Poz­nań): - Pier­wszą bramkę stra­cil­iśmy po błędzie, przy dwóch kole­jnych nie mieliśmy wiele do powiedzenia. Jasne, mógł tam ktoś doskoczyć, ale ciężko było pow­strzy­mać te uderzenia. To były ciosy, z których ciężko nam się pod­nieść. W drugą połowę nie wes­zliśmy źle, ale te strza­ły ustaw­iły spotkanie.

Sebas­t­ian Mila (Śląsk Wrocław): — Lech posi­a­da duży potenc­jał, dlat­ego jesteśmy bard­zo zad­owoleni z tego spotka­nia. Mieliśmy ostat­nio trud­ny okres. Lech to kla­sowy zespół, który w grze o najwyższe cele będzie się liczył do samego koń­ca. Wszys­tko rozstrzyg­nie się na wios­nę, wiele zespołów liczy się w grze o europe­jskie puchary. Cel dla nas jest jas­ny, podob­nie jak dla Lecha. Chce­my wal­czyć o najwyższe lokaty. Mam nadzieję, że wios­ną będziemy grali lepiej.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.