01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.15godz.39min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wypowiedzi piłkarzy po meczu Lech — Widzew

transmisja telewizja terminarz wypowiedziZaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi pomec­zowy­mi zawod­ników obu drużyn. Poniżej komen­tarze Mateusza Stępińskiego z Widze­wa Łódź, a także Ivana Djur­d­je­vi­cia, Mateusza Możdże­nia i Bar­tosza Ślusarskiego z “Kole­jorza”.

Mateusz Stępińs­ki (Widzew Łódź): ‑Nikt z nas nie spodziewał się takiego wyniku, ale ter­az tego już nie odwrócimy. Musimy się z tym pogodz­ić, a w następ­nym meczu wyjdzie charak­ter zespołu. Zobaczymy jak się pod­niesiemy i zagramy w kole­jnym meczu. Uważam, że w pier­wszej połowie gral­iśmy dobre spotkanie, nie wiem co się stało w drugiej  Gral­iśmy sła­biej, padła pięk­na bram­ka na 1:0, później indy­wid­u­alne błę­du. Od oce­ny spotka­nia jest tren­er, on widzi­ał to z boku i na pewno lep­iej to oceni. Po pier­wszej bram­ce mieliśmy swo­je sytu­acje, a gdy­by je wyko­rzys­tać, to moglibyśmy powal­czyć o zwycięst­wo. Mogło to pójść w dwie strony, ale Lech zde­cy­dowanie ten mecz przechylił na swo­ją korzyść.

Ivan Djur­d­je­vić (Lech Poz­nań): -W pier­wszej połowie brakowało nam tylko bram­ki. Gral­iśmy wysoko, wychodzil­iśmy pressingiem i utrud­nil­iśmy grę Widze­wowi. W drugiej udało się zdobyć gola, po nim już wszys­tko poszło jak należy. Mówimy wszyscy o Legii, ale my musimy robić swo­je. On ma swo­je zmartwienia, a my myślmy o naszych meczach. Za tydzień gramy ważne spotkanie z Legią, ale później są jeszcze trzy równie ważny spotkania.

Mateusz Możdżeń (Lech Poz­nań): - To był podob­ny meczu do tego z Piastem, gdzie do prz­er­wy był remis, a po prz­er­wie zdobyliśmy cztery bram­ki. Mało kto spodziewał się, że to będzie tak łatwy mecz z per­spek­ty­wy cza­su. Dziew­czy­na napisała mi przed meczem, żebym dla niej strzelił i to zro­biłem. Był plan żeby grać nawet bezpośred­nio do mnie, bo Widzew nie obstaw­iał wcześniej ten pozy­cji przed polem karnym, ale byłem kry­ty. Częs­to zdarza się, że pił­ka trafia przed pole karne, ja tam czekałem i fajnie, że udało się strzelić, do tego nie wiem czy to moż­na zal­iczyć jako asys­tę do Kaspera. To fajne uczu­cie, pił­ka w końcu ma cieszyć  W niepamięć poszła seria meczów bez zwycięst­wa u siebie. Waż­na ter­az jest for­ma na wyjeździe, bo kole­jny mecz gramy na wyjeździe. Mecz nie jest równy mec­zowi. Jeśli dzisi­aj zagral­iśmy fajny, nie znaczy, że tak będzie za tydzień. Spoko­jnie, bez hur­raop­tymiz­mu. Raz jest się na wozie, a raz pod wozem.

Bar­tosz Ślusars­ki (Lech Poz­nań): - Mogło być więcej goli, ale nie moż­na być wybred­nym. Zabier­ałem się na złą nogę, uderza­łem za słabo. Jestem jed­nak zad­owolony, bo już przed wejś­ciem byłem naład­owany, chci­ałem zdobyć gola i wygrać. Taki był cel i szarpałem od przo­du, szukałem strza­łów  Wiedzi­ałem, że musimy wygrać, w prz­er­wie mobi­li­zowal­iśmy się. Na początku odd­ałem strza­ły, one były bodźcem dla drużyny. Wiedzieliśmy, że musimy jechać dalej i grać swo­je. Nie jest istotne, kto strzela, ale już pod koniec meczu, gdy wynik był pewny byłem trochę ego­istą. Mogłem jed­nak sobie na to pozwolić.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.