01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.35min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wypowiedzi piłkarzy po meczu Lech — Wisła

transmisja telewizja terminarz wypowiedziZaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi piłkarzy Lecha Poz­nań i Wisły Kraków po dzisiejszym meczu. Poniżej komen­tarze Cezarego Wil­ka, Arka­diusza Głowack­iego, Marci­na Kamińskiego i Łukasza Teodorczyka.

Cezary Wilk (Wisła Kraków): - To był chao­ty­czny mecz, mało było akcji budowanych od początku kon­sek­went­nie i końc­zonych strza­łem. Wal­ki o środek pola nie wygrała w zasadzie żad­na druży­na. Było sporo agresji, oba zespoły grały wol­no, było sporo fauli. Jeśli druży­na prze­gry­wa to jest słab­sza od rywala. Wygry­wa ten kto strzela więcej, a dzisi­aj to był Lech.

Arka­diusz Głowac­ki (Wisła Kraków): - Zabrakło trochę cen­tymetrów, żeby prze­ciąć dośrod­kowanie przy bram­ce. Zro­bil­iśmy dużo żeby odro­bić straty, ale prze­gral­iśmy. Zabrakło ostat­niego poda­nia, wykończenia, bo możli­woś­ci do zdoby­cia gola były. Lech był dzisi­aj nastaw­iony na wynik i po bram­ce ograniczył się do defen­sy­wy. Czy to dobrze, to nie moja sprawa.. My chcieliśmy wyko­rzys­tać to jak zagrał Lech, udawało się atakować bramkę, ale nie wyko­rzys­tal­iśmy tego, co mieśmy.

Marcin Kamińs­ki (Lech Poz­nań): - Wisła nie odd­ała chy­ba cel­nego strza­łu na bramkę. Punk­ty na pewno cieszą, ale dru­gi mecz mamy ten sam prob­lem. Cofamy się, cho­ci­aż mówiliśmy o agresji w prz­er­wie, chcieliśmy żeby jej było więcej. Dobry wynik, to ważne, bo kto będzie pamię­tał za kil­ka dni o sty­lu? My musimy oczy­wiś­cie wyciągnąć wnios­ki i to zro­bimy, ale punk­ty to punk­ty. Musimy pra­cow­ać nad tym, żeby się nie cofać. Gdy­byśmy zdobyli drugą bramkę było­by łatwiej, pos­zlibyśmy pewnie za ciosem, a tak wprowadza­my chaos w naszą grę. Też miałem sytu­ację, ale muszę ją jeszcze raz zobaczyć, nie wiem jak trafiłem piłkę. Powinienem to wykorzystać.

Łukasz Teodor­czyk (Lech Poz­nań): - Wszys­tkim po tej bram­ce spadł kamień z ser­ca. Robiłem swo­je na treningach i wiedzi­ałem, że prędzej czy później wpad­nie. Roz­maw­iałem dużo z Piotrem Reis­sem, dużo mi pod­powiadał, jego uwa­gi były cenne. Zresztą wiado­mo jaka to jest postać. Biegłem po pros­tu w stronę ław­ki, bo chci­ałem podz­iękować za wiarę we mnie. Gol zwycięs­ki smaku­je, ale cała druży­na na to zapra­cow­ała. To nie jest tak, że ja strzeliłem i ja spi­jam śmi­etankę. Zespół wygrał, wal­czył z całych sił. Zabrakło mi trochę zdrowia pod koniec meczu, dlat­ego też zawsze może być lep­iej z mojej strony.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.