01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.16godz.52min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wypowiedzi piłkarzy po meczu Legia — Lech

kamera transisjaZaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi piłkarzy po meczu Legia Warsza­wa — Lech Poz­nań. Poniżej wypowiedzi Bar­tosza Ślusarskiego, Łukasza Teodor­czy­ka, Krzyszto­fa Kotorowskiego, Mateusza Możdże­nia, Marci­na Kamińskiego.

Mateusz Możdżeń (Lech Poz­nań): - Legia stworzyła więcej sytu­acji, była bliżej bram­ki, więc to spotkanie ze wskazaniem na nią. Rywale więcej grali piłką na naszej połowie, lep­iej wes­zli w mecz i to w prz­er­wie otwar­cie sobie powiedzieliśmy. W sytu­acji z karnym mogłem puś­cić Koseck­iego sam na sam z “Kotorem” albo wyczyś­cić sytu­ację i spowodować rzut karny. Liczyłem się z tą sytu­acją i czer­woną kartką. Mecz był wyrów­nany i każdy bał się stracić gola. Stra­ta mis­tr­zost­wa przez Legię ter­az grani­cy z cud­em. My gral­iśmy do koń­ca i chcieliśmy wygrać, bo mis­tr­zost­wo zależało od nas, a mieliśmy dobrą passę ostatnio.

Bar­tosz Ślusars­ki (Lech Poz­nań): — Nie wychodz­iło nam dzisi­aj dużo, Legia grała lep­iej. Jak dowiedzi­ałem się ze gram, na roz­grzew­ce, wszys­tko było dobrze. Później dwa razy zderzyłem się z rywalem, nie mogłem dobrze kop­nąć pił­ki, więc poprosiłem o zmi­anę. Bo moja gra i tak nie miała sen­su. Legia zagrała dobrze początek, miała zde­cy­dowaną przewagę, narzu­ciła swój styl. Trud­no było nam się zor­ga­ni­zować. Nie ustrzegliśmy się błędów i prze­gral­iśmy. Szanse na mis­tr­zost­wo są ilu­zo­ryczne, a Legia jest w bard­zo dobrej sytuacji.

Łukasz Teodor­czyk (Lech Poz­nań):Mieliśmy inne założe­nia, chcieliśmy grać swo­ją piłkę. Wkradła się ner­wowo, ale Legia wyszła wysoko, nie zagral­iśmy nie tak. Z cza­sem wyglą­dało to coraz gorzej. Staral­iśmy się, chcieliśmy drugą połowę rozpocząć dobrze, przy takiej pogodzie zmi­any miały wpływ na mecz. Nieste­ty, prze­gral­iśmy mecz. Zostały trzy kole­j­ki, będziemy chcieli wygrać wszys­tko do koń­ca i zobaczymy, co zro­bi Legia.

Piotr Reiss (Lech Poz­nań): - Gdy­byśmy przed sezonem zaplanowali wicemistr­zost­wo, to wzięlibyśmy to w ciem­no. Dzisi­aj teo­re­ty­czne szanse mamy, ale Legia ma pięć punk­tów przewa­gi. My chce­my trzy ostat­nie mecze wygrać i liczyć na cud. Przed sezonem mieliśmy prob­le­my, ale mamy bard­zo dobry, per­spek­ty­wiczny zespół. Wicemistr­zost­wo jest sukce­sem, ale pozosta­je pewien niedosyt. Do koń­ca będziemy wierzyli w mis­tr­zost­wo i grali do końca.

Marcin Kamińs­ki (Lech Poz­nań): — Źle wes­zliśmy w mecz, zostaw­ial­iśmy dużo miejs­ca na bokach, ciężko było to asekurować. Po prz­er­wie odzyskaliśmy polot, ale nie wyglą­dało to tak jak chcieliśmy. Wyjaśnil­iśmy sobie błędy w ustaw­ie­niu, chcieliśmy zdobyć gola, ale tra­cil­iśmy siły z końcem meczu. Trze­ba wierzyć w cuda. My musimy skupić się na swoich meczach, a jak to się skończy zobaczymy.

Krzysztof Kotorows­ki (Lech Poz­nań):  — Miałem dolegli­woś­ci i prob­le­my ze zdrowiem, ale jak widać lekarze postaw­ili mnie do pełnej dys­pozy­cji. Przy karnym miałem różne myśli, ale Legia nie wiedzi­ała kto uderzy, chcieliśmy wyprowadz­ić z ich równowa­gi. Pamię­tam jak strze­lali w Pucharze Pol­s­ki, uderzył jak myślałem, ale moc­no i trud­no było to obronić. Chwilę wcześniej sędzia wskazał na spalonego. Nie wiem czy bram­ka padła, sytu­ac­ja była kon­trow­er­syj­na, było zamieszanie w polu karnym. Cały czas musi­ałem być czu­jny, ale Legia też wybiła z linii piłkę. Moim zdaniem, nie wiem czy obiek­ty­wnie, ten mecz był na remis. Może przytłoczyła nas sytu­ac­ja, ale Legia miała wyższe posi­adanie, cho­ci­aż nie miała klarownych sytu­acji i wyda­je mi się, że nie było bard­zo niebez­piecznej sytu­acji. Mecz prze­b­ie­gał pod kon­trolą i jed­na akc­ja zde­cy­dowała.-

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.