28.01.2023, g. 01:00
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.3godz.35min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wypowiedzi piłkarzy po meczu Polonia — Lech

Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z pomec­zowy­mi wypowiedzi­a­mi piłkarzy Polonii Warsza­wa i Lecha Poz­nań. Jak spotkanie pomiędzy tymi druży­na­mi sko­men­towali Łukasz Teodor­czyk, Adam Kokosz­ka i Bar­tosz Ślusarski.

Łukasz Teodor­czyk (Polo­nia Warsza­wa): — Nieste­ty, moja bram­ka nie wystar­czyła. Były okaz­je ku temu, żeby pow­ięk­szyć dorobek, ale nieste­ty, nie udało się. Czego zabrakło? Tego, co zawsze przy porażce — szczęś­cia. Uważam, że wcale nie byliśmy gorszym zespołem i nie zasłużyliśmy na porażkę, ale pił­ka jest, jaka jest. Nie zawsze wygry­wa lep­szy, trzy punk­ty jadą do Poznania.

Adam Kokosz­ka (Polo­nia Warsza­wa): - Ważne, że odro­bil­iśmy pier­wszą stra­coną bramkę. W drugiej połowie prze­ważal­iśmy, ale strzał roz­paczy i strzał życia spowodował, że prze­gral­iśmy 1:2. Po prz­er­wie prowadzil­iśmy grę, Lech próbował kon­trować, ale nie stworzył sobie prak­ty­cznie żad­nej klarownej sytu­acji, oprócz tej bramkowej. Stra­cil­iśmy dwie bram­ki po stałych frag­men­tach gry. Trze­ba dopra­cow­ać ten ele­ment, bo tracimy gole tak, jak tracić ich nie powinniśmy.

Bar­tosz Ślusars­ki (Lech Poz­nań): — Tutaj zawsze grało się ciężko, więc taka wygrana jest bard­zo waż­na. Ona nas z pewnoś­cią moc­no zbudu­je. Nie gral­iśmy bowiem najlepiej, a jed­nak udało się zwyciężyć. Polo­nia zagrała lep­iej na początku meczu, ale wydawało się, że strzelony przez nas gol da nam więk­szy wia­tr w żagle. Wydawało się, że będzie łatwiej, a nie było. Powin­niśmy byli inaczej grać po stra­cie pił­ki. Nie wracal­iśmy, gdy rywale kon­trowali. Tu mamy jeszcze sporo do poprawienia.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Legia Warszawa - Korona Kielce

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.