07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.7godz.49min.
13.60 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wypowiedzi piłkarzy po meczu Wisła — Lech

Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi tren­era po meczu Wisła Kraków — Lech Poz­nań. Poniżej opinie Jas­mi­na Buri­cia i Cezarego Wilka.

Jas­min Burić (Lech Poz­nań):Cała druży­na zapra­cow­ała dzisi­aj na zwycięst­wo. To dla nas bard­zo ważny mecz, wygral­iśmy i mogliśmy zapom­nieć o porażce z Jagiel­lonią. Z Jagiel­lonią atakowal­iśmy i po dwóch akc­jach rywali stra­cil­iśmy bramkę. Dzisi­aj było inaczej, ale najważniejsze, że wygral­iśmy. Kil­ka razy Wisła groźnie atakowała, ale obroniłem i się cieszę, że tak się stało. Szko­da, że tracimy punk­ty u siebie, ale na wyjaz­dach gramy dobrze. Ter­az czekamy na spotkanie z Widzewem.

Cezary Wilk (Wisła Kraków): - Strasznie szko­da tego meczu. Lech nie stworzył żad­nej sytu­acji, stracił bramkę po naszym błędzie. Przeprowadzili dzisi­aj jed­ną akcję. Szko­da tego spotka­nia, szczegól­nie w drugiej połowie. Świet­nie dzisi­aj zagrał bramkarz rywali. Porażkę bierze­my na siebie. Kon­trolowal­iśmy mecz, ale prze­gral­iśmy po jed­nym głupim błędzie. W drugiej połowie mieliśmy dużo sytu­acji, ale stra­cil­iśmy punk­ty. Stra­ta bram­ki to wina całego zespołu. Wszyscy wygry­wamy, wszyscy przegrywamy.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.