02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.19godz.33min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wypowiedzi piłkarzy po meczu Zagłębie — Lech

Wypowiedzi piłkarzy po meczu Zagłę­bie Lubin — Lech Poznań.

Rafał Muraws­ki (Lech Poz­nań): - Jesteśmy bard­zo zad­owoleni, że udało się wygrać, tym bardziej, że mecz kończyliśmy w osła­bi­e­niu. Chwała chłopakom, że zostaw­ili na boisku sporo zdrowia, wal­czyliśmy o ten punk­ty do koń­ca. Widać było, że Zagłę­bie chci­ało odro­bić straty, my cofnęliśmy się, ciężko było nam utrzy­mać się przy piłce. Ciężko powiedzieć czy to dla nas najtrud­niejszy mecz. Bard­zo dobrze zagral­iśmy w pier­wszej połowie, gorzej w drugiej, ale nawet wtedy mogliśmy pokusić się o bramkę.

Vojo Ubi­parip (Lech Poz­nań): - Nie spodziewal­iśmy się tak trud­nego meczu. Mecz nam się ułożył, zdobyliśmy szy­bko bramkę. Rywale nas zaatakowali, czer­wona kart­ka skom­p­likowała nam plany, ale na szczęś­cie wytrzy­mal­iśmy do koń­ca i wygral­iśmy. Zagłę­bie w drugiej połowie miało przewagę, trud­no nam było utrzy­mać się przy piłce. Grali agresy­wnie, wysoko pressingiem, ale wszys­tko skończyło się dla nas dobrze. Gdy gral­iśmy w osła­bi­e­niu zagrałem na prawej obronie, Marcin Kamińs­ki pod­powiadał mi jak się dobrze ustawiać.

Maciej Małkows­ki (Zagłę­bie Lubin): — Mieliśmy zagrać jak z Legią, ustaw­ić się z tyłu i kon­trować Lecha. Szy­bko stra­cona bram­ka zbiła nas z tropy, nie mogliśmy się po niej odnaleźć. Później przes­zliśmy na sys­tem z dwójką napast­ników, nasza gra uległa popraw­ie, ale nie zdobyliśmy bram­ki. Lech nie miał wielu sytu­acji do zdoby­cia gola, ale jed­ną wyko­rzys­tał i zdobył trzy punk­ty. Nam zabrakło takiej skuteczności.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.