07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.22godz.13min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wypowiedzi piłkarzy po meczu

Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z pomec­zowy­mi opini­a­mi piłkarzy Lecha Poz­nań. Podopieczni Mar­iusza Ruma­ka wygrali w pier­wszym spotka­niu z Żety­su 2:0. Bram­ki zdobyli Rafał Muraws­ki i Ger­go Lovrencics.

Mateusz Możdżeń:Ten mecz to dopiero pier­wsza połowa. Pił­ka jest co praw­da po naszej stron­ie, ale musimy uważać, bo każ­da stra­cona bram­ka skom­p­liku­je sytu­acje. Każdy błąd może nas odd­al­ić od awan­su, o tym trze­ba pamię­tać. Musimy w rewanżu kon­trolować grę, mamy swo­je zale­ty, które pokaza­l­iśmy w drugiej połowie. Tam będą inne warun­ki, choć tutaj też były trudne.

Hubert Wołąkiewicz:Ciężko powiedzieć czy ten wynik nam wystar­czy. Najważniejsze, że nie stra­cil­iśmy bram­ki. W pier­wszej połowie było ciężko, ryw­al wysoko postaw­ił poprzeczkę. Szko­da, że nie zdobyliśmy trze­ciej bram­ki, bo to by jeszcze bardziej ułatwiło awans. Nie wes­zliśmy dobrze w to spotkanie, bal­iśmy się trochę pił­ki, przyj­mowal­iśmy ją na dwa, trzy razy, co rywale dobrze wyko­rzysty­wali na początku meczu. Na pewno to druży­na, która gra piłką, ma dobrych zawod­ników, łat­wo broni w rewanżu nie złożą. Po tym meczu wiemy więcej o Żety­su. Ter­az jed­nak musimy szy­bko się zre­gen­erować i przy­go­tować do wylo­tu. Mam jed­nak nadzieję, że wywieziemy z Kazach­stanu dobry wynik i awansujemy.

Łukasz Trał­ka:Mieliśmy trochę mate­ri­ału, żeby ich obe­jrzeć i niczym nas nie zaskoczyli. Na początku drugiej połowy miałem star­cie z rywalem, zaczął mnie boleć mięsień, ból nie ustępował , więc poprosiłem o zmi­anę. Jutro pojadę na USG, po bada­niu będę wiedzi­ał więcej. Kaza­chowie od 60 min­u­ty zaczęli odstawać fizy­cznie, łapały ich skur­cze. Dali jed­nak z siebie wszys­tko, zobaczymy jak będą wyglą­dać u siebie. Nie jestem zad­owolony z debi­u­tu, chci­ałem grać dalej. Cięż­ki też oce­ni­ać swój wys­tęp , od tego są dziennikarze.

Ger­go Lovren­ci­cs: — Jestem zad­owolony z tego, co dzisi­aj przeżyłem. Wielu kibiców, świet­na atmos­fera, dobry wynik. Sta­dion jest świet­ny, a kiedy kibice dopin­gu­ją na nim Lecha robi to rewela­cyjne wraże­nie. Jestem szczęśli­wy, że trafiłem do Lecha. W pier­wszej połowie grałem słabo, ale po prz­er­wie wyglą­dało to lep­iej. W prz­er­wie tren­er powiedzi­ał nam, żebyśmy grali szy­b­ciej i bardziej zde­cy­dowanie. Jestem pewien, że awan­su­je­my, a w Kazach­stanie także wygramy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.