01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.15godz.36min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wypowiedzi po meczu Lech — Zagłębie

transmisja telewizja terminarz wypowiedziZaprasza­my do zapoz­na­nia się z pomec­zowy­mi komen­tarza­mi zawod­ników Lecha Poz­nań i Zagłębia Lubin. Poniżej wypowiedzi Pio­tra Reis­sa, Jas­mi­na Buri­cia, Mateusza Możdże­nia oraz Jirego Bilka.

Piotr Reiss (Lech Poz­nań): - Czekałem na tę bramkę dłu­go. Cieszę się, że kibice, którzy również czekali na moje trafie­nie mogli się ze mną cieszyć. Po meczu z Bełcha­towem, gdy zmarnowałem świet­ną okazję zwąt­piłem w to czy jeszcze trafię bramkę. Myślałem, że już za wiele moich marzeń piłkars­kich się spełniło, ale udało się. Chci­ałem bard­zo trafić tę bramkę. Dzięku­ję Mateuszowi za to podanie, bo wyłożył ide­al­nie mi piłkę, ja spo­jrza­łem na bramkę i cieszę się, że nie zadrżała mi noga, cho­ci­aż to była moja słab­sza. Udało się odro­bić straty, pokaza­l­iśmy, że w zes­pole jest świet­na atmos­fera, że jesteśmy jed­noś­cią. To było trudne spotkanie dla nas, bo Zagłę­bie jest bard­zo dobrym zespołem i wysoko nam postaw­ili poprzeczkę, spotkał nas na początku meczu zim­ny prysznic, ale wygral­iśmy i z tego bard­zo się cieszymy. 

Jas­min Burić (Lech Poz­nań): - Nie wiem, co stało się na początku meczu. To była trud­na sytu­ac­ja, musi­ałbym spo­jrzeć na powtórkę i jak to wyglą­dało z boku. Wygral­iśmy, pokaza­l­iśmy charak­ter i będziemy wal­czyć do koń­ca sezonu o tytuł. Mam nadzieję, że mis­trz będzie w Poz­na­niu. Zagral­iśmy dzisi­aj słab­szy mecz, ale strze­lamy bram­ki, wygry­wamy i nadal chce­my wygrać tytuł.

Mateusz Możdżeń (Lech Poz­nań): — Pier­wsza moja myśl była taka, żeby uderzać, ale zobaczyłem Pio­tra i podałem mu piłkę. Widać dzisi­aj było w naszej grze dużą pewność siebie, dawno nie odro­bil­iśmy strat, zła­mal­iśmy tę złą ser­ię i z tego się cieszymy. Na papierze o tytuł wal­czą już tylko Lech i Legia, Śląsk ma dużą stratę, ale trze­ba być skon­cen­trowanym i nie moż­na skreślać rywala w walce o czołowe miejs­ca. Cała liga patrzy na Legię i Lecha, ale bez wzglę­du na to trze­ba robić swo­je, grać swo­je i nie patrzeć na to, co robią rywale. -

Jiri Bilek (Zagłę­bie Lubin): - Dobrze zaczęliśmy ten mecz, zdobyliśmy szy­bko gola, ale ryw­al zaczął grać pressingiem i udało mu się wpierw wyrów­nać, a potem strzelić drugą bramkę. Po prz­er­wie gral­iśmy lep­iej, ale nie wyko­rzys­tal­iśmy swoich okazji. Rywale byli skuteczniejsi. Wiedzieliśmy jak zagra Lech, ale nie real­i­zowal­iśmy założeń tak­ty­cznych, a gospo­darze grali kon­sek­went­nie, grali swo­ją piłkę, a my popeł­nial­iśmy błędy. Jeśli się je popeł­nia, to zosta­ją wyko­rzys­tane, to zro­bił Lech i wygrał.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.