11.02.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Wisła Płock vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.7godz.35min.
13.80 X3.50 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wypowiedzi zawodników po meczu Pogoń — Lech

transmisja telewizja terminarz wypowiedziZaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi piłkarzy Lecha Poz­nań po meczu z Pogo­nią Szczecin. Poniżej wypowiedzi Rafała Murawskiego, Huber­ta Wołąkiewicza, Łukasza Trał­ki i Ger­go Lovrencicsa.

Rafał Muraws­ki (Lech Poz­nań): - Wygral­iśmy po dobrym spotka­niu. Od samego początku dobrze się zapowiadało, były akc­je z dwóch stron. Pogoń próbowała, strze­lała, ale to my wygral­iśmy. Cieszymy się z tego zwycięst­wa. Uda­je się zdoby­wać punk­ty na wyjaz­dach, pora przeła­mać się u siebie.

Hubert Wołąkiewicz (Lech Poz­nań): — Pogoń to groźny zespół. Wiedzieliśmy, że musimy uważać na stałe frag­men­ty gry, bo w nich dobrze się czu­je. Edi potrafi dobrze zagrać, musieliśmy być czu­jni, ale Jasiu kil­ka razy nas ura­tował. Od tego jest, żeby cza­sa­mi nam pomóc i chwała mu za to. 

Łukasz Trał­ka (Lech Poz­nań): - To było ciężkie spotkanie, ale takiego się spodziewal­iśmy. Ważne jest to, że nie widzi­ałem u nas pani­ki, gral­iśmy spoko­jnie, byliśmy pewni tego co robimy na boisku. Poza akcją na początku meczu, Pogoń nam nie zagroz­iła, a pod drugiej bram­ce odcięliśmy jej prąd. Ide­al­nie otworzyła się dru­ga połowa, a Pogo­ni brakowało wiary we własne umiejętności.

Ger­go Lovren­ci­cs (Lech Poz­nań): - Wiedzieliśmy czego się spodziewać po Pogo­ni, bo gral­iśmy z nimi zimą. To dobry zespół, więc ważne było szy­bkie zdoby­cie bram­ki dzisi­aj. Udało się zdobyć dwie i w zasadzie po tej drugiej skończyliśmy ten mecz, zan­im zaczęła się dru­ga połowa. Tren­er w prz­er­wie powiedzi­ał mi, że jeśli potrafię wygrać poje­dynek jeden na jeden, to mogę wszys­tko. Uwierzyłem w to i udało się asys­tować. Ja jed­nak nie jestem ważny, bo liczy się tylko drużyna.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.