01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.13godz.54min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wypowiedzi zawodników po meczu Pogoń — Lech

transmisja telewizja terminarz wypowiedziZaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi piłkarzy Lecha Poz­nań po meczu z Pogo­nią Szczecin. Poniżej wypowiedzi Rafała Murawskiego, Huber­ta Wołąkiewicza, Łukasza Trał­ki i Ger­go Lovrencicsa.

Rafał Muraws­ki (Lech Poz­nań): - Wygral­iśmy po dobrym spotka­niu. Od samego początku dobrze się zapowiadało, były akc­je z dwóch stron. Pogoń próbowała, strze­lała, ale to my wygral­iśmy. Cieszymy się z tego zwycięst­wa. Uda­je się zdoby­wać punk­ty na wyjaz­dach, pora przeła­mać się u siebie.

Hubert Wołąkiewicz (Lech Poz­nań): — Pogoń to groźny zespół. Wiedzieliśmy, że musimy uważać na stałe frag­men­ty gry, bo w nich dobrze się czu­je. Edi potrafi dobrze zagrać, musieliśmy być czu­jni, ale Jasiu kil­ka razy nas ura­tował. Od tego jest, żeby cza­sa­mi nam pomóc i chwała mu za to. 

Łukasz Trał­ka (Lech Poz­nań): - To było ciężkie spotkanie, ale takiego się spodziewal­iśmy. Ważne jest to, że nie widzi­ałem u nas pani­ki, gral­iśmy spoko­jnie, byliśmy pewni tego co robimy na boisku. Poza akcją na początku meczu, Pogoń nam nie zagroz­iła, a pod drugiej bram­ce odcięliśmy jej prąd. Ide­al­nie otworzyła się dru­ga połowa, a Pogo­ni brakowało wiary we własne umiejętności.

Ger­go Lovren­ci­cs (Lech Poz­nań): - Wiedzieliśmy czego się spodziewać po Pogo­ni, bo gral­iśmy z nimi zimą. To dobry zespół, więc ważne było szy­bkie zdoby­cie bram­ki dzisi­aj. Udało się zdobyć dwie i w zasadzie po tej drugiej skończyliśmy ten mecz, zan­im zaczęła się dru­ga połowa. Tren­er w prz­er­wie powiedzi­ał mi, że jeśli potrafię wygrać poje­dynek jeden na jeden, to mogę wszys­tko. Uwierzyłem w to i udało się asys­tować. Ja jed­nak nie jestem ważny, bo liczy się tylko drużyna.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.