Z Lechem jeszcze na Oporowskiej

Pier­wot­nie mecz Śląs­ka Wrocław z Lechem Poz­nań miał odbyć się na nowo wybu­dowanym obiek­cie we Wrocław­iu, na którym roze­grane zostaną mecze Mis­tr­zostw Europy 2012 roku. Wszys­tko jed­nak wskazu­je na to, że “Kole­jorz” swo­je spotkanie ze Śląskiem zagra jeszcze na Oporowskiej, a więc poprzed­nim obiek­cie wicemistrza Polski.

Powo­dem takiej decyzji mogą być ewen­tu­alne prob­le­my z otrzy­maniem zgody policji na orga­ni­za­cję meczu o pod­wyżs­zonym ryzyku, a za taki uważany jest poje­dynek z Lechem.

Na nowym obiek­cie cały czas trwa­ją pewne prace, które nie wyk­lucza­ją jed­nak roze­gra­nia meczu. Śląsk jed­nak chci­ałbym, aby mecz otwar­cia był ważnym wydarze­niem dla klubu oraz kibiców.

Na początku październi­ka odbędzie się na nim pokaz Mon­ster Track­ów, a dzień później Śląsk gra swój mecz z Polonią Warsza­wa. Niemożli­we jest więc roze­granie meczu z “Czarny­mi Koszu­la­mi” na nowym obiek­cie, a takie przenosiny źle mogły­by wpłynąć na kibiców oraz piłkarzy.

Kole­jnym prze­ci­wnikiem będzie Podbeskidzie Biel­sko-Biała, więc prze­ci­wnik mało medi­al­ny, dlat­ego i ten mecz roze­grany zostanie na Oporowskiej. Kiedy zatem Śląsk zagra na nowym obiek­cie? Pod koniec październi­ka do Wrocław­ia przy­jeżdża Lechia, a zdaniem kibiców oraz władz klubu to odpowied­ni rywal.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress